Reklama

Zbiórka dla Dominika poszkodowanego w wypadku w Białym Borze

Opublikowano:
Autor:

Zbiórka dla Dominika poszkodowanego w wypadku w Białym Borze  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Stalowa linka poważnie uszkodziła mu tchawicę, krtań oraz przełyk. Teraz Dominik Paszko walczy w szpitalu o odzyskanie głosu i normalnego życia. Jego brat, Damian, zorganizował zbiórkę pieniędzy na bardzo kosztowne leczenie i rehabilitację. Każda złotówka może pomóc.

- Aktualnie [Dominik - red.] już oddycha samodzielnie. Porozumiewa się za pomocą ruchu rąk. Czeka go długa i bardzo męcząca rehabilitacja, aby znów miał możliwość normalnie funkcjonować. Jest jednak nadzieja i spora szansa, aby odzyskać to, zostało mu zabrane. Mozolna rehabilitacja od pierwszego dnia na to pozwoli. - pisze na stronie serwisu Pomagam.pl brat poszkodowanego chłopca, Damian. 

- Każdego dnia od rana do wieczora opiekuje się Nim mama Agata, jej rola jest bardzo ważna w trakcie jego codziennej pracy - czytamy dalej. - Jej siła, upór i determinacja mają ogromną wartość terapeutyczną. Mama Dominika - Agata rzuciła wszystko, by być przy nim w tych ciężkich dla Niego chwilach. Cała rodzina w Polsce i poza jej granicami zbiera pieniądze na leczenie Dominika. Jednakże ze względu na duże koszty zabiegów oraz wizyt lekarskich, środki te przestają być wystarczające. Bardzo więc proszę o udostępnianie zbiórki i jeśli to możliwe - wpłacenie jakichkolwiek środków na rehabilitację i leczenie Dominika.

Do akcji włączył się klub Stal Mielec. Podarował chłopcu między innymi klubową koszulkę z autografami zawodników oraz umieścił informację o zbiórce na swoim profilu na Facebooku.

My także apelujemy o pomoc - każda złotówka się liczy. Pieniądze możecie wpłacać przez stronę Pomagam.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE