Reklama

Zatrzymano złodzieja perfum i alkoholu

Opublikowano:
Autor:

Zatrzymano złodzieja perfum i alkoholu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieleccy policjanci od dłuższego czasu otrzymywali zgłoszenia o kradzieży perfum oraz alkoholu z różnych sklepów na terenie miasta. Wszystkie ślady prowadziły do 33-letniego mieszkańca Mielca. Mężczyzna znany był funkcjonariuszom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze.

Zgłoszenia o kradzieży markowych perfum z drogerii i alkoholu z marketów na terenie miasta, przyjmowane były przez policjantów przez ostatnich kilka tygodni. Funkcjonariusze pracowali nad wykryciem sprawcy tych przestępstw. Zabezpieczono zapisy monitoringu z wszystkich sklepów, w których dochodziło do kradzieży. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci wytypowali mężczyznę, który mógł dopuścić się tych przestępstw.

33-letni mieszkaniec Mielca został zatrzymany. Policjanci udowodnili mężczyźnie popełnienie kilkunastu przestępstw polegających na kradzieży perfum i alkoholu. Podczas czynności prowadzonych z zatrzymanym, funkcjonariusze ustalili również, że w lipcu br. ukradł rower. 33-latek tuż po kradzieży sprzedawał przedmioty przypadkowo napotkanym osobom lub za pośrednictwem portali internetowych.

Podejrzany został przesłuchany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. W sprawie prowadzone są dalsze czynności. Mężczyzna objęty został policyjnym dozorem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE