Reklama

Zagrożenie minęło. Urządzenie przypominające ładunek wybuchowy zostało odczepione od samochodu. Wstępnie: To urządzenie elektroniczne.

Opublikowano:
Autor:

Zagrożenie minęło. Urządzenie przypominające ładunek wybuchowy zostało odczepione od samochodu. Wstępnie: To urządzenie elektroniczne. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwie godziny temu otrzymaliśmy informację o podejrzanym ładunku, który miał znajdować się pod samochodem zaparkowanym w pobliżu posterunku policji.

 Przypominamy: Pod białą toyotą corollą zaparkowaną przy ul. Bogusławskiego w Mielcu znajdowało się urządzenie przypominające ładunek wybuchowy. Właścicielka pojazdu, gdy tylko to zobaczyła, natychmiast pojechała na policję. Samochód zaparkowała w pobliżu komisariatu w Mielcu. Policjanci niezwłocznie ogrodzili teren i rozpoczęli ewakuację mieszkańców bloków znajdujących się w pobliżu zaparkowanego samochodu.Funkcjonariusze czekali na przyjazd Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji z Rzeszowa. Antyterroryści ściągnęli podejrzany ładunek, teraz trwa jego sprawdzanie. Okazało się, że to urządzenie elektroniczne. W tej chwili sprawdzany jest też samochód.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE