Reklama

Zaginiony mieszkaniec Tarnobrzega został odnaleziony

Opublikowano:
Autor:

Zaginiony mieszkaniec Tarnobrzega został odnaleziony - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkunastu policjantów z psem tropiącym prowadziło poszukiwania za zaginionym 45-letnim mieszkańcem Tarnobrzega. Mężczyzna opuszczając dom informował, że ma zamiar popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze znaleźli zaginionego na jednej z ulic Tarnobrzega. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek w nocy, do dyżurnego tarnobrzeskiej policji przyszła zaniepokojona kobieta, która powiadomiła policjantów o zaginięciu 45-letniego mężczyzny. Zaginiony wyszedł przed południem z domu. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna stracił pracę i poinformował bliskich, że zamierza popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Przeszukiwali teren w pobliżu miejsca zamieszkania 45-latka, sprawdzili monitoring oraz patrolowali główne ulice miasta. Do działań wykorzystano również psa tropiącego.

Po kilku godzinach, na jednej z ulic Tarnobrzega, policjanci zauważyli mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Stał przy zaparkowanym seacie toledo i chwiał się na nogach. Okazało się, że mężczyzna to zaginiony 45-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Jak ustalili stróże prawa, mężczyzna wcześniejszą noc spędził u siostry, następnie spacerował nad jeziorem tarnobrzeskim. Policjanci przewieźli mężczyznę do szpitala, gdzie został otoczony opieką lekarską.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE