Reklama

Reklama

Zadbajmy o prawidłowo wypełnione karty do głosowania

Opublikowano: 21 września 2019 11:54
Autor: BW

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Głosowanie na projekty Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego rozpoczęto. Dużym zainteresowaniem cieszy się tradycyjne oddawanie głosów, na karcie papierowej. Aby nasz głos był ważny musimy odpowiednio wypełnić wszystkie pola obowiązkowe.

Reklama

Wszystkim którzy głosują za pomocą formularzy papierowych przypominamy o konieczności ich poprawnego wypełnienia i przestrzegania regulaminu głosowania.

Za nieważne uznane będą karty do głosowania:

- na których brak wymaganych danych – imienia, nazwiska, dokładnego adresu zamieszkania, a także wtedy, gdy te dane są błędne lub nieczytelne i gdy brakuje podpisów głosującego

- na których oddadzą głosy osoby nie będące mieszkańcami Mielca

- na których oddano więcej niż trzy projekty z Listy Projektów Ogólnomiejskich i/lub więcej niż trzy projekty z Listy Projektów Lokalnych

- na których oddano głosy na projekty lokalne w więcej niż jednym obszarze

Unieważniane będą także głosy oddane na formularzach papierowych w przypadku, gdy dana osoba oddała głos za pomocą internetu.  Oddawane w punktach do głosowania karty będą sukcesywnie weryfikowane przez pracowników Urzędu Miejskiego pod kątem ich prawidłowego wypełnienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.