Reklama

Z wybiegu na scenę. Mielczanin Przemysław Frąckowiak gwiazdą disco polo!

Opublikowano:
Autor:

Z wybiegu na scenę. Mielczanin Przemysław Frąckowiak gwiazdą disco polo! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przemysław Frąckowiak wystąpił jako model w teledysku: „Każdy Polak”. Teraz mielczanin chce spełnić swoje muzyczne ambicje, jest DJ-em showmanem w zespole Rompey.

To w Mielcu DJ Prymek spędził swoje dzieciństwo i to tutaj stawiał pierwsze kroki w muzycznej karierze. I choć tu już nie mieszka, cały czas czuję z miastem silną więź.

 - Mielec dosyć często odwiedzam, bo to tutaj się wychowałem. Lubię to miasto i całym sobą go reprezentuje -mówi. - Pozdrawiam wszystkich mielczan! A w szczególności czytelników Korso – dodaje Prymek.

Mielczanin nie tylko udziela się w zespole, ale też tworzy muzyczne single – a niedługo będzie premiera autorskiego singla „Jak morze”.

 

Jak czuje się jako muzyk?

 -Dzięki Marcinowi z zespołu Rompey zwiedzam całą Polskę, jeżdżąc na koncerty, które gramy praktycznie w każdy weekend. Podczas tras poznaję wielu wartościowych ludzi, a występując na scenie czuję się jak ryba w wodzie. Wiem, że daję szczęście innym ludziom – mówi Przemysław Frąckowiak. - W  zespole panuje świetna atmosfera. Każdy do niego wnosi coś innego. Nasz zespół cały czas się rozwija, co przekłada się na duże zainteresowanie koncertami.  

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE