Reklama

Z rękami na policjantów

Opublikowano:
Autor:

Z rękami na policjantów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najpierw się pobili, później z rękami rzucili się na policjantów. Dlaczego? Nie wiedzą, nie pamiętają... Jedno na pewno zapamiętają: zarzut za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy podczas interwencji byli agresywni i wyzywali interweniujących funkcjonariuszy. Mężczyźni byli nietrzeźwi. Usłyszeli zarzut znieważenia funkcjonariuszy publicznych.

Dyżurny mieleckiej policji przyjął zgłoszenie o bójce pod jednym z lokali w centrum miasta. Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Funkcjonariusze próbowali rozdzielić bijących się mężczyzn, wówczas cała agresja została skierowana w ich stronę. Nietrzeźwi napastnicy byli agresywni i nie wykonywali poleceń interweniujących policjantów.

Funkcjonariusze obezwładnili napastników i doprowadzili do budynku komendy, gdzie ustalili ich tożsamość. Mężczyźni są mieszkańcami gminy Czermin, mają 20, 30 oraz 35 lat. Wszyscy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz naruszenia ich nietykalności cielesnej w celu zmuszenia do odstąpienia od czynności służbowych. Podejrzani przyznali się do winy, tłumacząc swoje zachowanie zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Podczas przesłuchania wyjaśnione zostały także okoliczności bójki, do której doszło między nimi. Przyznali, że nie wiedzą, dlaczego się pobili, niepamięć tłumaczyli zbyt dużą ilością wypitego tego wieczoru alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE