Reklama

Z PODKARPACIA. Zaginął 12-latek. Widziałeś go? Zadzwoń na policję AKTUALIZACJA: Chłopak odnalazł się!

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Zaginął 12-latek. Widziałeś go? Zadzwoń na policję AKTUALIZACJA: Chłopak odnalazł się!  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają poszukiwania 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek (pow. brzozowski). Chłopiec we wtorek (13 listopada) po południu wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu.

Z OSTATNIEJ CHWILI: godz. 15:50 - Udało się odnaleźć zaginionego 12-latka! Chłopiec żyje, trafi pod opiekę lekarzy. Więcej informacji wkrótce!

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wyszedł z domu 13 listopada około godz. 14.30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Lecz około godz. 16 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się.  

Od wtorku brzozowscy policjanci prowadzą poszukiwania chłopca. Do odnalezienia dziecka wykorzystywane są psy trapiące, śmigłowiec i dron z kamerą termowizyjną, quady i inny sprzęt specjalistyczny. Poszukiwania będą kontynuowane do czasu odnalezienia chłopca.

Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy  112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE