Reklama

Z PODKARPACIA. Kurier okradziony i zamknięty w mieszkaniu

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Kurier okradziony i zamknięty w mieszkaniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kurier dostarczający przesyłkę nie spodziewał się zapewne takiej akcji jak z filmu sensacyjnego. Kiedy wszedł do mieszkania, został zmuszony przez dwóch mężczyzn do oddania przesyłki, skanera i telefonu. Następnie sprawcy wyszli z mieszkania, zamykając w nim kuriera.

Rzecz działa się w Rzeszowie na początku lipca.

Kurier dostarczał przesyłkę, kiedy dwaj mężczyźni zagrozili mu, że użyją gazu i pałki i zażądali od niego oddania przesyłki, skanera i telefonu. Mężczyzna obawiając się spełnienia gróźb, oddał im żądane przedmioty. Następnie sprawcy wyszli z mieszkania zamykając w nim kuriera. Zostawili mu klucz, którym jednak nie mógł otworzyć drzwi.

Mężczyzna z mieszkania wydostał się przechodząc przez okno w kuchni i kolejne balkony. Kiedy był na zewnątrz zawiadomił policjantów.  Wartość strat została oszacowana na około 10 tys. złotych.

Sprawcami okazali się dwaj 26-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego. Jeden z nich 3 dni po zdarzeniu został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez miejscowych policjantów.


Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że mężczyźni okradli również mieszkanie, które wynajmowali. Zabierając lodówkę, kuchenkę elektryczna i 4 półki. Wartość strat w tym przypadku to ponad 2 tys. złotych.

Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 26-latka areszt tymczasowy na 3 miesiące. Policjanci ustalili tożsamość drugiego ukrywającego się mężczyzny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE