Reklama

Z ostatniej chwili: Jan Myśliwiec odwołany z funkcji prezesa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych

Opublikowano:
Autor:

Z ostatniej chwili: Jan Myśliwiec odwołany z funkcji prezesa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Nadzorcza Miejskiego Zarządu Budynku Mieszkalnych Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu z dniem 31 maja 2019 roku odwołała ze stanowiska Prezesa Zarządu Spółki Jana Myśliwca, powołując jednocześnie na to stanowisko z dniem 1 czerwca 2019 roku Krzysztofa Kosibę.

Jan Myśliwiec nie będzie kierował miejską spółką. Były już radny miejski pełniąc funkcję wiceprezydenta Mielca był przez pewien czas zatrudniony w szkole podstawowej. Kontrowersyjne zatrudnienie można było zobaczyć w ostatnim oświadczeniu majątkowym Myśliwca. Po kilkunastu publikacjach medialnych na ten temat prezydent Jacek Wiśniewski postanowił zawiesić prezesa Myśliwca i zlecić kontrolę. Jak się okazuje, Jan Myśliwiec nie zdobył zaufania prezydenta Wiśniewksiego. W ostatni piątek doszło do zebrania Rady Nadzorczej MZBM, gdzie odwołano Jana Myśliwca. 

Nowy prezes Krzysztof Kosiba  studiował na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie uzyskując tytuł magistra administracji, a następnie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie – Studia Podyplomowe „Zarządzanie Bankiem Komercyjnym”. Cała kariera zawodowa Krzysztofa Kosiby związana jest z bankowością. Przez ostatnie 11 lat pracował na stanowisku Dyrektora Oddziału Banku Pekao S.A. Oddział w Rzeszowie. Wcześniej był dyrektorem oddziałów Banku Pekao w Mielcu, Przemyślu i Kolbuszowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE