Reklama

Wyślij SMS-a na Iwonę Młynarską

Opublikowano:
Autor:

Wyślij SMS-a na Iwonę Młynarską - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za cztery dni Iwona Młynarska, finalistka wyborów Miss Polski rozpoczyna zgrupowanie, a 4 grudnia weźmie udział w finale Miss Polski 2016 w MOSiR w Krynicy Zdroju. Przed nią intensywne przygotowania. W tym samym czasie my możemy oddać swoje głosy na naszą mielecką piękność i zbliżyć ją do korony. Jak to zrobić?

Oddać swoje głosy możemy na dwa sposoby.
1. Wysyłając SMS-a. I ten sposób jest najkorzystniejszy, bo mnożony jest 15 razy, nie ma limitu oddawania głosu, a jego koszt to 2,46 zł z VAT.
2. Oddając głos tradycyjnie - za pośrednictwem TEJ STRONY.
Głos nie jest mnożony i dziennie można oddać 5 głosów. Aby zagłosować w plebiscycie w sposób tradycyjny, trzeba się zarejestrować na wskazanej stronie i zalogować.

Tak o sobie pisze Iwona:

Nazywam się Iwona Młynarska, mam 25 lat. Jestem rodowitą Mielczanką. Lubię poznawać kulturę i obyczaje innych narodów. Uważam, że podróże kształtują charakter, pozwalają nam poszerzyć horyzonty, zdobyć nowe doświadczenia i być bardziej otwartym i tolerancyjnym wobec innych ludzi. Moją słabością są podróżniki, których mam tak dużo, że nie sposób się ich doliczyć. Od kilku lat pasjonuje się również fotomodelingiem, dzięki któremu mam możliwość wcielić się w różne role. Moim skrytym marzeniem jest połączyć obie pasje i odwiedzić jeszcze więcej tajemniczych zakątków świata.

W ostatnim czasie Iwonę dopadła grypa, ale nasza piękność nie poddaje się. - Grypa nie wykluczy mnie z gry, obowiązki wzywają - napisała na swoim facebookowym profilu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE