Reklama

Wypadek. Chłopiec walczy o życie w Krakowie. Ma poważny uraz tchawicy. [Aktualizacja]

Opublikowano:
Autor:

Wypadek. Chłopiec walczy o życie w Krakowie. Ma poważny uraz tchawicy. [Aktualizacja] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15-letni chłopiec, który ucierpiał w wypadku w Białym Borze, został w nocy przewieziony z mieleckiego szpitala specjalistyczną karetką na Oddział Kliniczny Torakochirurgii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Stan nastolatka jest ciężki.

Przypominamy. Wczoraj o godzinie 19.30 w Białym Borze doszło do poważnego wypadku, w którym poszkodowanych zostało dwóch jadących skuterem chłopców.

Chłopcy nadziali się na metalową linkę, którą właściciel drogi rozwiesił między metalowymi słupkami. Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna zrobił to specjalnie, bo nie chciał, żeby dzieci jeździły skuterem tą drogą. 15-letni chłopiec wjechał wprost na metalową linkę, która przecięła mu tchawicę.

Chłopiec w stanie ciężkim najpierw trafił do mieleckiego szpitala. W nocy został przetransportowany na Oddział Kliniczny Torakochirurgii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II. Drugi chłopiec poza otarciami ciała nie ucierpiał. 41-letni mieszkaniec Tuszymy odpowie za narażenie chłopców na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE