Reklama

[WYBORY] Gminy: Podajemy składy wszystkich rad gminnych

Opublikowano: 24 października 2018 17:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Publikujemy nazwiska radnych wszystkich dziewięciu gmin w powiecie mieleckim wraz z liczbą uzyskanych głosów.

GMINA BOROWA
Wójt:
Stanisław Mieszkowski (KWW Mieszkowski-Mój Program To Rozwój Gminy)- 1115 głosów - 40.17 proc. (druga tura)
Władysław Błażejowski (KWW Borowa Wspólna Sprawa) - 763 głosów - 27.49 proc. (druga tura)

Radni Gminy Borowa (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BASZTURA Augustyn 112
DROŻDŻOWSKI Piotr Tomasz    93
KLIŚ Władysław    121
MASAJADA Andrzej Damian    104
OPAŁACZ Michał Kazimierz    89
POLIT Waldemar Marek    71
RUGAŁA Mieczysław    54
RYMANOWSKI Eugeniusz    74
STACHOWICZ Sebastian Janusz    52
STACHURA Marcin    87
STALA Norbert Antoni    101
WIĄCEK Mieczysław    104
WRZOSEK Robert    107
ŁACH Stanisław    40
ŻELAZKO Wiesław    70

GMINA CZERMIN
Wójt:
SIDUR Sławomir Stanisław (KWW Sołtysów i Strażaków Gminy Czermin) - 1328 głosów (43.12%) - Druga tura
ŚPIEWAK Kazimierz (KWW Prawo i Sprawiedliwość) - 945 głosów (30.68%) - Druga tura

Radni Gminy Czermin (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BANIK Małgorzata Elżbieta    114
BUGAJ Mirosław Ryszard    72
BUKAŁA Ryszard    162
CZAJA Wiesław    126
KUKLIŃSKI Władysław Piotr    57
MYJAK Jan    199
PISARCZYK Paweł Wiesław    112
POLAK Jan Ryszard    132
SOBOŃ Władysław Ryszard    117
STRYCHARZ Robert    105
WÓJTOWICZ Dariusz Wojciech    84
WĘGRZYN Konrad    69
ZAJĄC Tomasz    88
ŹDZIEBŁO Jan    125
ŻELAZKO Mariusz Robert    120

GMINA GAWŁUSZOWICE
Wójt:
Jan Nowak (KWW Jana Nowaka)

Radni Gminy Gawłuszowice (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BUKOWSKI Leszek 58
BURGHARDT Wojciech Paweł    44
CZERW Marta    44
GALAS Magdalena    71
GNIDA Stanisław Wojciech    46
JAMROZY Jan    39
KSIĄŻEK Katarzyna Aniela    39
MAREK Ewa    57
MAZUR Henryk    44
MORYTKO Katarzyna Dorota    55
MYJAK Wioletta Barbara    47
ROGALA Iwona Maria    41
WALCZAK Zbigniew    77
ZĄBEK Jerzy Wiesław    39
ŚWIĄTEK Grzegorz Piotr    81

GMINA MIELEC
Wójt:
Józef Piątek (KW PiS)

Radni Gminy Mielec (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

CYGAN Bogdan Adam    131
DZIEKAN Krzysztof    296
GAMRACY Piotr    264
GŁAZ Stanisław Andrzej    
KAWALEC Mariusz Wiesław    259
KLICH Andrzej Michał    113
KRAWCZYK Jerzy Stanisław    159
KRÓWKA Helena Marta    125
SOBOŃ Edward    303
SZOSTAK Ryszard Józef    156
SZYMAŃSKA Celina Barbara    269
WICHERSKI Zbigniew Jan    185
ZALOT Damian Roman    244
ZARĘBA Wojciech    168
ZAŁUCKA Zofia Anna    168

GMINA PADEW NARODOWA
Wójt:
Robert Pluta (KWW Porozumienie Samorządowe Gminy Padew Narodowa)

Radni Gminy Padew Narodowa (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BIK Janusz Mieczysław    115
KIELEK Edyta Maria    68
KĘDZIOR Piotr Andrzej    77
MAJKA Sławomir    87
MALINOWSKA Małgorzata Dorota    58
MAZUR Teresa Maria    148
NAPIERACZ Bożena Maria    bez głosowania
PANEK Wiesław Janusz    bez głosowania
PATERAK Jan        bez głosowania
PIECHOTA Grzegorz Władysław    99
PIERÓG Jan Stanisław    124
RUP Marian Leon    105
SROCZYŃSKA Barbara    67
SZKOTNICKA Marzena    129
UZAR Dawid Wojciech    88

GMINA PRZECŁAW
Burmistrz:
Renata Siembab (KW PiS)
Radni Gminy Przecław (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BIAŁEK Karol Paweł    250
FELĄG Sławomir Jan    248
FURMAN Paweł Daniel    182
JUREK Zbigniew Mieczysław    183
KOCOŁ Marek Paweł    95
KUDŁA Tadeusz    117
KWAŚNIOWSKA Joanna Katarzyna    213
LESKI Stanisław Kazimierz    285
MOŹDZIOCH Stanisław Grzegorz    160
PLEBAN Eugeniusz Władysław    238
RUSIN Piotr Jan    211
SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika Małgorzata    159
SZLACHETKA Anna Agnieszka    205
WÓJCIK Andrzej Tadeusz    183
ZIÓŁKOWSKA Karolina Kinga    232

GMINA RADOMYŚL WIELKI
Burmistrz:
Józef Rybiński (KWW Rozwój Gminy Radomyśl Wielki)

Radni Gminy Radomyśl Wielki (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BARAN Małgorzata Urszula    188
DRĄG Jan    Bez głosowania
DZIEKAN Marian    193
GAWRYŚ Mateusz Stanisław    231
GOLEC Dorota Alfreda    209
JAROSZ Andrzej Feliks    269
JASINA Andrzej    Bez głosowania
KILIAN Jan Paweł    Bez głosowania
KILIAN Tomasz Rafał    311
MIĘKOŚ Jan    259
RYBA Ferdynand Franciszek    160
SKRZYNIARZ Janusz    241
STEC Stanisław    174
SZCZUREK Andrzej Szczepan    251
WĘGRZYN Andrzej    Bez głosowania

GMINA TUSZÓW NARODOWY
Wójt:
Andrzej Głaz (KW PiS)

Radni Gminy Tuszów Narodowy (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BUŁAWA Józef    100
CIEMIĘGA Marek    154
FLIS Stanisław    121
GRĄDZIEL Edward Franciszek    141
KAPEL Krzysztof Robert    169
KARDYŚ Hubert    143
LUBOCH Paweł Piotr    148
MAZIARZ Waldemar    143
OSMOLA Dariusz Waldemar    241
RUP Andrzej    226
RZEŹNIK Aleksander Stanisław    102
SIECZKA Waldemar Grzegorz    157
SOWA Paweł Jacek    159
TRELA Marcin Grzegorz    133
ŚWIERCZEK Józef Antoni    Bez głosowania

GMINA WADOWICE GÓRNE
Wójt:
Michał Deptuła (KWW Michała Deptuły)

Radni Gminy Wadowice Górne (Nazwisko, imię i liczba uzyskanych głosów):

BEDNARZ Magdalena Dorota    99
CZECH Władysław Bartłomiej    92
CZEPIEL Andrzej    118
DZIEWIT Tomasz Tadeusz    92
HARACZ Krzysztof Tadeusz    82
LAZUR Józef Andrzej    80
MACIEJAK Krzysztof    116
OGARA Mirosław    117
PAWLICKI Andrzej Piotr    154
PIETRAS Witold    147
SKOCZYLAS Joanna Magdalena 111
STEPCZYK Michał Tomasz    69
SYPEK Zdzisław Władysław    125
WĘGRZYN Dawid Piotr    137
ŁACHUT Ewa Maria    72

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.