Reklama

Włamali się do pustostanu. Obłowili się na... 200 zł

Opublikowano:
Autor:

Włamali się do pustostanu. Obłowili się na... 200 zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą niedzielę pustostan w Wadowicach Górnych skusił 37-letniego mężczyznę i 20-letnią kobietę. Zabrali z niego... licznik wody.

Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę, około godziny 13. Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do pustostanu, z którego sprawcy zabrali licznik wody, wyceniony przez właściciela na kwotę 200 złotych.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg za podejrzewanym co pozwoliło zatrzymać sprawcę włamania. Mężczyzna ma 37 lat i jest mieszkańcem gminy Szczucin. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna zaangażował do przestępstwa 20-letnią kobietę, która jest członkiem jego rodziny. Kobieta również została zatrzymana.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić kobiecie i mężczyźnie zarzut włamania. Obydwoje nie przyznali się do popełnienia przestępstwa.

W sprawie trwają dalsze czynności, natomiast funkcjonariusze pracujący nad tą sprawą zwrócili się do prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego dla podejrzanych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE