Reklama

Władze powiatu mieleckiego szukają wolontariuszy do pomocy w DPS w Mielcu!

Opublikowano:
Autor:

Władze powiatu mieleckiego szukają wolontariuszy do pomocy w DPS w Mielcu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Zwracamy się z prośbą do tych z Państwa, którzy są gotowi wesprzeć Dom Pomocy Społecznej w Mielcu w sytuacji kryzysowej, pełniąc funkcję wolontariusza - czytamu w apelu Władz powiatu mieleckiego. W placówce wykryto koronawirusa. Na razie nie wiadomo jak duże jest to zjawisko i w jakim stopniu dotyczy ono personelu.

- Obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju (COVID-19) i na terenie naszego powiatu powoduje, że w najbliższym czasie możemy liczyć się z brakami kadrowymi w jedynej na terenie powiatu mieleckiego całodobowej placówce, jaką jest Dom Pomocy Społecznej w Mielcu, który zapewnia opiekę osobom chorym, niepełnosprawnym i w podeszłym wieku, a więc wymagającym naszej szczególnej troski - piszą władze powiatu. 

- W związku z powyższym zwracamy się do tych z Państwa, którzy czują się na siłach dołączyć jako wolontariusze do personelu DPS i wspomóc go „dodatkową parą rąk” o zgłaszanie danych kontaktowych tj. imię, nazwisko, nr telefonu na adres [email protected] lub telefonicznie pod  nr 17 78 00 472 do dnia 28 października 2020 r. Skontaktujemy się z każdym wolontariuszem, aby omówić zakres działań.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE