Reklama

Wiemy, kiedy Prezydent Jacek Wiśniewski przedstawi swoich zastępców

Opublikowano:
Autor:

Wiemy, kiedy Prezydent Jacek Wiśniewski przedstawi swoich zastępców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jacek Wiśniewski od poniedziałku 19 listopada oficjalnie rozpoczął pracę w Urzędzie Miejskim w Mielcu. Od kilku dni poznaje funkcjonowanie urzędu i wszystkich jednostek podległych bezpośrednio prezydentowi Mielca. Wiemy już kiedy Wiśniewski zaprezentuje swoich zastępców.

Jacek Wiśniewski dokonał już wyboru wiceprezydentów. Będą to dwie osoby. Jedne z wiceprezydentów będzie zajmował się inwestycjami, a drugi kulturą, sportem i edukacja. Zgodnie z tym co udało się dowiedzieć wiceprezydenci zostaną zaprezentowali na początku grudnia a dokładnie w poniedziałek 3 grudnia. Nieoficjalnie mówi się, że jednym z wiceprezydentów będzie kobieta. 

-  Nie jest tajemnicą, że będę miał zastępców. Planuję, żeby rozpoczęli pracę już początkiem grudnia. Konkretne rozmowy przeprowadzam dopiero w momencie kiedy oficjalnie objąłem urząd prezydenta. Propozycje już założyłem. Te osoby obecnie analizują moje propozycję. Już od 3 grudnia będziemy pracować już w trzyosobowym zespole - powiedział nam prezydenta Jacek Wiśniewski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE