Reklama

W poniedziałek poznamy współpracowników prezydenta Mielca. Nieoficjalnie mówi się o kandydaturze Pawła Pazdana

Opublikowano:
Autor:

W poniedziałek poznamy współpracowników prezydenta Mielca. Nieoficjalnie mówi się o kandydaturze Pawła Pazdana  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek poznamy nazwiska dwóch wiceprezydentów, którzy wspólnie z Jackiem Wiśniewskim będą zarządzać Mielcem. Urząd Miejski potwierdza, że w poniedziałek 3 grudnia zostaną zaprezentowali wiceprezydenci.

Prezydent Jacek Wiśniewski w rozmowie z Korso (wywiad -> tutaj) potwierdził, że już w ubiegłym tygodniu spotkał się z kandydatami na swoich zastępców. Wiemy, że w tym gronie będzie kobieta. 

Jak udało się nam dowiedzieć nieoficjalnie, prawdopodobnie wiceprezydentem Mielca zostanie Paweł Pazdan, który znany jest w mieście jako były wieloletni dyrektor Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu. Kadencja na urzędzie dyrektora pogotowia zakończyła się w 2018 roku. W rozpisanym konkursie na nowego szefa Pazdan przegrał z Marią Napieracz (byłym wicestarostą mieleckim). Paweł Pazdan znany jest także ze swojej działalności artystycznej. Ostatnio mielczanie mogli zobaczyć Pawła Pazdana na deskach Teatru Rozmaitości. Zagrał rolę "pana młodego" w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE