Reklama

Reklama

W Mielcu odbędą się Mistrzostwa Podkarpacia w karate [FOTO PLAKAT]

Opublikowano: 19 lutego 2020 09:18
Autor: DJ

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W sobotę, 29 lutego w Mielcu będą mieć miejsce XXII Mistrzostwa Podkarpacia w karate kyokushin. Na wydarzeniu pojawią się kluby karate z całego województwa.

Reklama

W grudniu miał miejsce mikołajkowy turniej Mieleckiego Klubu Kyokushin Karate, który był wewnętrznymi zawodami. Zobacz naszą relację z tego wydarzenia:

W tym roku to Mielec będzie gospodarzem jednego z najważniejszych turniejów karate w regionie - Mistrzostw Podkarpacia. Organizatorem wydarzenia będzie Mielecki Klub Kyokushin Karate. Turniej odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu na ul. Władysława Warneńczyka 2. 

Zawody potrwają od godziny 10:00 do 17:45. Karatecy będą mierzyć się ze sobą w dwóch kategoriach - kata oraz kumite. Kata jest to układ formalny, w którym oceniane są skoordynowane i harmonijne ruchy oraz wykonywane techniki. Kumite jest walką w pełnym kontakcie, w której karatecy mierzą się ze sobą przy pomocą kopnięć i uderzeń pustymi rękami - bez rękawic. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny i objęty patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, Starostwa Powiatowego w Mielcu oraz prezydenta miasta Mielca - Jacka Wiśniewskiego. 
  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYDARZENIU >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.