Reklama

Urząd Miasta szuka pracowników. Na jakie stanowiska?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: mielec.pl

Urząd Miasta szuka pracowników. Na jakie stanowiska? - Zdjęcie główne

foto mielec.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Mielcu możemy znaleźć informację o naborze na wolne stanowiska urzędnicze. Kogo poszukuje prezydent? I jakie ma wymagania? Sprawdzamy aktualne oferty.

Mielecki Urząd Miasta planuje rekrutację - poszukiwani są między innymi pracownicy w Wydziale Dróg, Transportu, Energetyki i Działalności Gospodarczej. Stanowisko pracy to podinspektor. Jakie są wymagania? Między innymi: obywatelstwo polskie, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu, nieposzlakowana opinia, wykształcenie średnie branżowe oraz minimum 3 lata stażu pracy na stanowisku związanym z energetyką, elektryką odnawialnymi źródłami energii.

Jakie zadania będzie miał nowy pracownik na tym stanowisku? Zadania główne to: realizacja projektu parasolowego OZE, przygotowanie i nadzór nad realizacją polityki energetycznej, koordynacja prac związanych z działalnością Mieleckiego Klastra Energii. 

Wymagane dokumenty osobowe należy składać w terminie do 2 grudnia 2022 roku.

Pracę znajdzie także konsultant ds. systemów teleinformatycznych w Biurze Obsługi Teleinformatycznej. Wymagania niezbędne wobec kandydata to między innymi: obywatelstwo polskie, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane, wykształcenie: średnie branżowe II stopnia na kierunku informatyka/telekomunikacja oraz 3 lata stażu pracy lub wyższe na kierunku informatyka/telekomunikacja, znajomość zagadnień sieci komputerowych, znajomość zagadnień instalowania, konfigurowania i administrowania systemów Windows.

Zakres wykonywania zadań na stanowisku, m.in.: instalowanie, konfigurowanie i rekonfigurowanie komputerów, sprzętu peryferyjnego i telefonów, instalowanie i konfigurowanie oprogramowania.

Wymagane dokumenty osobowe należy składać w terminie do 2 grudnia 2022 roku.

Prezydent Miasta Mielca ogłosił także otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko Radcy Prawnego. Jakie są wymagania? Między innymi: obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe magisterskie prawnicze, co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w wykonywaniu zawodu radcy prawnego w jednostkach samorządu terytorialnego, umiejętność radzenia sobie ze stresem. 

Jakie zadania będzie miał nowy pracownik na tym stanowisku? Zakres wykonywania zadań na stanowisku, m.in.: świadczenie obsługi prawnej na rzecz Prezydenta Miasta i Rady Miejskiej, opiniowanie projektów aktów prawnych, obsługa prawna sesji Rady Miejskiej w Mielcu, występowanie w charakterze pełnomocnika procesowego w postępowaniu przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Wymagane dokumenty osobowe należy składać w terminie do 28 listopada 2022roku, osobiście w siedzibie Urzędu Miejskiego w Mielcu, pok. 20, I piętro lub drogą pocztową na adres: Urząd Miejski, 39-300 Mielec ul. Żeromskiego 26, pok. 20 bądź na elektroniczną skrzynkę podawczą Urzędu Miejskiego w Mielcu na platformie ePUAP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy