reklama

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w 2025/2026 w mieleckim "Elektryku"

Opublikowano:
Autor:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w 2025/2026 w mieleckim "Elektryku" - Zdjęcie główne
Autor: Elektryk - Zespół Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW piątek, 26 czerwca 2026 roku, w hali sportowej odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły, stając się okazją do podsumowania wielu miesięcy nauki, pracy i zaangażowania całej społeczności szkolnej.
reklama

Dyrektor szkoły, pan Janusz Kotarba, podziękował uczniom oraz kadrze pedagogicznej i pracownikom za wysiłek włożony w mijający rok szkolny. W swoim wystąpieniu podkreślił najważniejsze sukcesy uczniów, a także pogratulował wszystkim, którzy wyróżnili się osiągnięciami w nauce, zachowaniu oraz aktywności szkolnej.

Centralnym punktem uroczystości było wręczenie dyplomów i nagród dla uczniów osiągających bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję. Wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Szczególne osiągnięcia odnotowali uczniowie Technikum nr 4 oraz Szkoły Branżowej nr 4, a także uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego, którzy uzyskali 100% frekwencję.

Podczas wydarzenia ogłoszono również wyniki szkolnego konkursu „Najlepszy w zawodzie”, w którym rywalizowali uczniowie kształcący się w różnych kierunkach. Laureaci zostali nagrodzeni za wysokie umiejętności praktyczne oraz wiedzę zawodową, m.in. w zawodach technika elektryka, mechatronika, teleinformatyka, hotelarza, stylisty oraz usług fryzjerskich.

reklama

Po części oficjalnej odbyła się krótka akademia artystyczna wprowadzająca uczestników w wakacyjny nastrój. Na scenie wystąpił szkolny zespół muzyczny „Elektryk”, który zaprezentował nowy repertuar, spotykając się z bardzo ciepłym odbiorem publiczności.

Na zakończenie dyrektor szkoły wraz z przedstawicielami Rady Rodziców złożył życzenia udanych, bezpiecznych i pełnych wrażeń wakacji. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie odebrali świadectwa.

Całość wydarzenia przygotowali nauczyciele przedmiotów zawodowych: pani Małgorzata Ciszewska, pan Robert Gancarczyk oraz pan Andrzej Kozak, opiekun zespołu „Elektryk”.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo