Reklama

Uczniowie "Kopernika" biorą sprawy w swoje ręce i planują remont świetlicy

Opublikowano:
Autor:

Uczniowie "Kopernika" biorą sprawy w swoje ręce i planują remont świetlicy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Liderów II LO, powstała z inicjatywy Fundacji Klub Młodych Liderów, uczniowie zaangażowani w projekt postawili sobie za cel wyremontowanie świetlicy szkolnej, z pomocą funduszy zdobytych dzięki sponsorom postarają się poprawić wygląd wnętrza oraz komfort świetlicy. Całe przedsięwzięcie potrwa około trzech miesięcy, a jego ukoronowaniem będzie finałowa gala podsumowująca cały projekt.

Celem Szkoły Liderów jest nauczenie młodzieży rzeczy, których nigdy nie nauczyliby się w szkole oraz zdobycie umiejętności przydatnych w dorosłym życiu. Cały zespół tworzy 15 pełnych energii i pomysłów licealistów, nad którymi czuwa trójka mentorów. W ciągu trzech dni młodzież wzięła udział w wielu godzinnych szkoleniach z kreatywności, badania potrzeb, organizacji projektu i jego promocji. Po wielu przeprowadzonych dyskusjach między sobą i zrobionych ankietach wśród rówieśników zdecydowali, że projektem jaki będą realizować będzie remont świetlicy szkolnej.  

-Naszym celem jest stworzenie dla nas i reszty uczniów miejsca , w którym będziemy mogli spędzić miło czas , odrobić lekcje a przy okazji poprawić komfort i wystój wnętrza, które mogło by się stać rozpoznawalne oraz cechowało by naszą szkołę. Ponadto jesteśmy dumni, że dzięki takiemu projektowi możemy pozostawić coś na dłużej w naszej szkole dla przyszłych uczniów- mówi uczestniczka projektu. 

Obecnie uczniowie skupiają się na pozyskiwaniu sponsorów oraz zdobywają wszelkie potrzebne informacje do przeprowadzenia remontu. Wielkie otwarcie nowej świetlicy odbędzie się 20 grudnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE