Reklama

Tygodniowa kronika policyjna 36/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodniowa kronika policyjna 36/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nad jakimi sprawami pracowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Mielcu?

Ukradli mu rower
W sobotę o godz. 23 przy ulicy Botanicznej zginął rower. Jego właściciel powiadomił o tym policję. Jednoślad marki Kross wart był 1.3 tys. złotych.

Kradzież telefonu
W ten sam dzień, także około godziny 23, przy ulicy Ludwika Solskiego zginął  telefon komórkowy marki LG G, o czym powiadomił policję jeden z mieszkańców powiatu mieleckiego, twierdząc, że telefon został mu wyjęty przez rabusia z kieszeni.  Wartość skradzionego aparatu to 2.4 tys. złotych.

Włamał się i ukradł
W ubiegły wtorek, zaraz po godzinie 16, doszło do włamania z kradzieżą do budynku gospodarczego znajdującego się przy ulicy 
Rzochowskiej w Mielcu.
Nieznany sprawca, wyrywając skobel zabezpieczający drzwi wejściowe budynku gospodarczego, wszedł do środka, skąd ukradł kosiarkę i podkaszarkę spalinową. Straty poniesione przez właściciela to około 2.2 tys. złotych.

Zginął kolejny rower
W ten sam dzień około godziny 19 doszło do kolejnej kradzieży roweru. Tym razem ukradziony jednoślad marki Natalie wart był 450 zł.

Zniknęły tablice rejestracyjne
Także we wtorek koło godziny 20 w Padwi Narodowej ktoś ukradł dwie tablice rejestracyjne z samochodu marki Volkswagen Transporter. Wartość poniesionych przez właściciela strat to 160 złotych.

Ktoś się pod niego podszył?
We wtorek po godzinie 13 policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że ktoś posłużył się nie swoimi danymi i pod pozorem sprzedaży telefonu komórkowego wyłudził od mielczanki za pośrednictwem internetu kwotę 400 zł. Kobieta, pomimo wpłaty pieniędzy na konto sprzedającego, nie otrzymała zakupionego sprzętu i zgłosiła sprawę na policję.

Oszustwo internetowe
W ubiegłą środę po godzinie 11 mieszkanka Przecławia zawiadomiła mieleckich policjantów o oszustwie internetowym, którego padła ofiarą. Tym razem kobieta została oszukana przy zakupie telefonu komórkowego za 300 złotych.

Informacje przekazała mł. asp. Urszula Chmura, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Więcej w 36 numerze Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE