Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 9 /2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 9 /2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Co się stało z 52 – letnim Andrzejem Chabińskim, mieszkańcem Mielca, który w niedzielę, 17 lutego, wybrał się nad Wisłokę łowić ryby? Po zaginionym mężczyźnie przepadł ślad, na brzegu został tylko plecak, wędka i rower. Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał...

Wszyscy dyskutują, a smog wisi dalej...
Co dalej w sprawie mieleckiego powietrza? Niedawno miasto odtrąbiło w tej sprawie znaczny postęp, to znaczy powołanie zespołu roboczego do spraw związanych z poprawą jakości powietrza na terenie gminy miejskiej Mielec oraz powiatu mieleckiego. Celem tegoż zespołu ma być "współpraca i współdziałanie" na rzecz ograniczenia zanieczyszczenia środowiska w naszym mieście, ze szczególnym uwzględnieniem zanieczyszczenia powietrza.

 

Gdzie jesteś?
Co się stało z 52 – letnim Andrzejem Chabińskim, mieszkańcem Mielca, który w niedzielę, 17 lutego, wybrał się nad Wisłokę łowić ryby? Po zaginionym mężczyźnie przepadł ślad, na brzegu został tylko plecak, wędka i rower. Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał...

 

Pięć lat radia
Mielecki oddział Radia "Leliwa" ma już okrągłe pięć lat. Ta komercyjna stacja obejmuje swoim zasięgiem słuchaczy od Tarnowa aż po Lublin i od Kielc po Biłgoraj. Pozycja Leliwy z roku na rok wzmacnia się w rankingach słuchalności. Ostatnie badanie potwierdza, że Radio "Leliwa" jest liderem wśród regionalnych stacji radiowych.

 

Sto dni Wiśniewskiego
Mija dokładnie 100 dni pracy nowego prezydenta Mielca Jacka Wiśniewskiego. Nowy włodarz przejął miasto, które było od kilku miesięcy administrowane przez Fryderyka Kapinosa. Co udało się w tym czasie zrobić? Jakie jeszcze wyzwania są przed Wiśniewskim?

 

To było rok temu
Rok temu, 28 lutego 2018, przed południem, w swoim domu, w otoczeniu najbliższych, odszedł prezydent Mielca, Daniel Kozdęba. Zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 41 lat.

 

10 pytań w setny dzień
Dokładnie 26 lutego mija sto dni nowych rządów w powiecie mieleckim. 19 listopada ubiegłego roku podczas pierwszej powiatowej sesji radni wybrali starostę, którym został Stanisław Lonczak, a także zarząd powiatu i prezydium rady.

 

Radomyślanie w internecie
180 mieszkańców z gminy Radomyśl Wielki w wieku 25-74 lat będzie mogło zgłębiać swoją wiedzę na temat różnych działań w internecie. Szkolenia planowane są do 31 marca 2020 roku. Rekrutacja rozpocznie się 1 marca.

 

Piłka ręczna
Rewolucja w SPR Stali Mielec
Tak jak zapowiadaliśmy w ubiegłym tygodniu - w SPR Stali Mielec doszło do nowego rozdania. W klubie rządzi już nowy prezes, którego pierwszą decyzją było powołanie nowego trenera.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE