Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 6 /2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 6 /2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartkowy poranek klienci przychodzą na bazar. Tym razem jednak, ku swemu zaskoczeniu, zmuszeni są odejść z pustymi rękami. Sprzedawcy nie rozkładają się na bazarze i mówią dość! Strajkują! - Urzędnicy, opamiętajcie się i nie zabijajcie handlu obwoźnego w tym mieście – wołają.

Największy wróg rośnie w siłę...
Po chorobach układu krążenia, nowotwory stały się drugą najczęstszą przyczyną zgonów zarówno w całej Polsce, jak i w powiecie mieleckim.

 

Wieczorne radnych rozmowy
Nasze artykuły wywołują duże emocje. Pod naszą internetową publikacją na portalu korso.pl, dotyczącą sprawy zapewnienia lokalu przez starostwo na potrzebę funkcjonowania klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości, zawrzało. Duża w tym zasługa dwóch radnych powiatowych: Marka Kamińskiego i Kazimierza Gacka.

 

Układ
W centrum miasta na latarniach ktoś rozlepił grafiki sugerujące układ - jaki zdaniem autorów akcji - ma istnieć pomiędzy urzędem miasta a zakładem Kronospan.

 

Kwaśniewski odwołany
Mielecki szpital powiatowy pozostanie wkrótce bez dyrektora. Posadę straci Leszek Kwaśniewski. Dotychczasowego dyrektora odwołał Zarząd Powiatu Mieleckiego w ostatni piątek, 8 lutego. Co dalej?

 

Zamienili wykrzykniki na znaki zapytania
Porażka z Energą MKS-em Kalisz dopełniła smutnego obrazu mieleckiej piłki ręcznej ostatnich miesięcy. Nasz zespół już na dobre stał się dostarczycielem punktów, którego pokonanie to obowiązek niemal każdej ekipy w PGNiG Superlidze.

 

W Turcji wykuwa się forma na wiosnę
PGE Stal Mielec od czwartku przebywa na obozie przygotowawczym w Turcji. W ośrodku Kargıcak Goldcity Sport Complex piłkarze spędzą 12 dni i rozegrają trzy mecze sparingowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE