Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 51/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 51/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Korso. Uwaga to nasze specjalne świąteczne dwutygodniowe wydanie! Przed nami Boże Narodzenie! - W tę noc na świat przychodzi Jezus Chrystus. Dzielimy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, okazujemy wzajemną życzliwość i przebaczamy - to wszystko zapisanej jest w geście łamania się chlebem. Wspólne spożywanie posiłków przy jednym stole czy też szykowanie miejsca dla osoby, która w tę noc nie ma gdzie pójść, to gesty miłości. - mówi ks. Andrzej Rams, kustosz sanktuarium w Chorzelowie.

 

Przygotowaliśmy specjalne dwutygodniowe wydanie tygodnika! To ostatnie w tym roku Korso, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! Następne wydanie 2 stycznia 2018 roku! W noworocznym wydaniu kalendarz.  

 

Mamuci park

Pan Mariusz znalazł na brzegu Wisłoki tajemniczą kość. Czy pochodzi od mamuta? Ustalą naukowcy w Krakowie, którym kość została przekazana do zbadania.

 

Pierwszy kandydat

Mamy pierwszego kandydata do prezydenckiego stołka w przyszłorocznych wyborach samorządowych w Mielcu. Powiatowy zarząd PiS nominował jednogłośnie Fryderyka Kapinosa.

 

Nie wzywaj nadaremnie

Zmieniły się przepisy dotyczące wybierania numerów alarmowych. Teraz, gdy ktoś bezpodstawnie będzie wykręcał, może ponieść karę ograniczenia lub pozbawienia wolności albo grzywny do 1,5 tys. zł. Jak się dowiedzieliśmy, wciąż 80 procent telefonów na numer alarmowy jest nieuzasadnionych. 

 

Wspaniała młodzież 

Wolontariat z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu pokazują, że jeśli tylko się chce, zawsze można znaleźć czas, aby zrobić coś dobrego dla innych. Łączy ich to, że są uśmiechnięci, chcą się angażować, pomagać innym i wykorzystywać do tego swoje talenty. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE