Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 50/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 50/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sensacyjne odkrycie w bazylice św. Mateusza w Mielcu. W najstarszej części świątyni, w tzw. kaplicy św. Anny, konserwatorzy odkryli jedne z najstarszych w regionie malowideł renesansowych. Kilkuletnie badania mieleckiej bazyliki przynoszą niezwykłe efekty. To temat jedynkowy najnowszego wydania tygodnika Korso.

Najnowszy 50 numer Tygodnika Korso dostępny już od wtorku 11 grudnia. 

Strzelać czy nie strzelać
Sylwestrowe pokazy sztucznych ogni - widowiskowe, barwne i głośne - jednych zachwycają, u innych budzą sprzeciw. Kolejne miasta w Polsce rezygnują z fajerwerków, ostatnio zrobił to Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. Jak sprawa ma się w Mielcu?

Nie żyje mielecki lekarz
W miniony weekend zmarł nagle Bogusław Warzecha, mielecki lekarz i ordynator Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. Odszedł w wieku 59 lat.

Tragiczna śmierć 21-latki
21-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego wpadła wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu. W poważnym stanie trafiła do szpitala, po kilku dniach walki o życie zmarła. Młoda kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych w Rzeszowie.

Oddały włosy chorym

Ponad 30 osób przyszło do mieleckiego zakładu fryzjerskiego "PRIMA", żeby podarować swoje włosy innym.Akcja  "Oddaj włos - podaruj chorym bujną fryzurę" została zorganizowana przez Szkołę Podstawową nr 6 w Mielcu.

ROZMOWA TYGODNIA: Z przewodniczącym Rady Miejskiej w Mielcu, Bogdanem Bieńkiem, rozmawia Szymon Burek

Czas oczekiwania
Nadchodzą najkrótsze dni w roku. Grudzień to czas adwentu, przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, zakończenia starych spraw i oczekiwania na to, co nadejdzie. Kończy się zarówno rok kalendarzowy, jak i kościelny, przyroda zasypia.

Amazonki są wśród nas
Dla kobiet zawsze bardzo ważna jest współpraca w grupie, szczególnie w trudnych momentach życia. A do takich z pewnością należy czas zmagania się z chorobą nowotworową. Przykład innych kobiet, możliwość zobaczenia na własne oczy, że choroba może się skończyć dobrze, okazja do spotkania się i choćby porozmawiania o codziennych, błahych sprawach, chwila zapomnienia - to tylko nieliczne powody, dla których warto zajrzeć na spotkanie Stowarzyszenia "Amazonki".

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE