Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 47/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 47/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W mieleckim szpitalu prawdopodobnie dojdzie do likwidacji stacji łóżek. Czyszczeniem łóżek szpitalnych ma zająć się firma zewnętrzna. To szokująca informacja szczególnie dla pracowników, którzy zajmowali się dezynfekcją. Co się teraz z nimi stanie?

Pobili ich i grozili im śmiercią
Agresywni i pijani mężczyźni zaatakowali, pobili i grozili śmiercią dwóm 18-latkom. Zaraz po zdarzeniu oprawcy zostali zatrzymani przez policjantów. Obaj nie przyznają się do zarzucanych im czynów.

Pierwsze rozstrzygnięcia
Znamy pierwsze ważne nazwiska na mieleckiej scenie politycznej. Na inauguracyjnej miejskiej sesji ślubowanie złożył prezydent Mielca Jacek Wiśniewski. Przewodniczącym rady został Bogdan Bieniek, a jego zastępcami Fryderyk Kapinos, Zbigniew Rzeźnik i Grzegorz Ziomek.

Nowy starosta i nowe otwarcie
Stanisław Lonczak starostą powiatu mieleckiego. Znamy też nazwiska innych ważnych osób, mających wpływ na realny kształt władzy w powiecie.

Wielka niewiadoma
Niektórzy się cieszą, niektórzy z bólem serca przyjęli wiadomość o zmianie władzy w powiecie i utracie stanowiska starosty przez Zbigniewa Tymułę. Co stanie się z planami odchodzącej władzy? Czy następcy będą je kontynuować?

Mielecki akcent w aferze
Jak ujawniły w ubiegły wtorek ogólnopolskie media, Marek Chrzanowski, urodzony w Mielcu, były już przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego, miał zaoferować przychylność dla Getin Noble Banku w zamian za 40 mln złotych.

Gotowi na ekstraklasę... choćby od jutra!
Ostatnie bardzo dobre wyniki piłkarzy PGE Stali Mielec na nowo rozbudziły wśród kibiców nadzieje na awans do ekstraklasy. Nie wiemy, czy drużyna jest to gotowa, ale gotowy na pewno jest Stadion Miejski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE