Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 46/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 46/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego Korso. Ponad 100 drzew i krzewów rosnących przy ulicy Kusocińskiego w Mielcu ma iść pod topór z powodu planowanej budowy hali sportowej. - Czy ktoś się zastanawiał, jaki to będzie mieć wpływ na stan naszego powietrza? - alarmuje mielczanka.

Biznes z konopi

Policjanci zlikwidowali plantację konopi w niewielkiej miejscowości w gminie Radomyśl Wielki. Akcję trudno nazwać sukcesem, bo wśród nielegalnie zasadzonych roślin znajdowały się i te, na które właściciele mieli pozwolenie. 

Dyrektor poszukiwany

Wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi mieleckie Samorządowe Centrum Kultury. Kandydaci, którzy złożyli swoje oferty w konkursie, podobno zapomnieli o niektórych niezbędnych dokumentach. Konkurs został unieważniony. 

 

Wójt ponad prawem?

Wójt, który ingeruje w obsadzanie stanowisk w szkole, sekretarz gminy, który daje jednoznaczne wskazówki, jak trzeba głosować - takie informacje dotarły do naszej redakcji.Czy w Urzędzie Gminy Wadowice Górne wszystko funkcjonuje w granicach prawa?

Bulwersujące zeznania świadków

W ubiegły wtorek miała miejsce trzecia rozprawa w sprawie oskarżonego o zabójtwo swojej żony Mariusza K. z Kiełkowa. Zeznania świadków były wstrząsające. Jeden z braci zamordowanej opowiedział mrożącą krew w żyłach historię. Mówił o tym, jak jego szwagier zabił człowieka i nie poniósł za to odpowiedzialności. 

Widmo komisarza powraca

I jest ono tym razem całkiem realne. Bo choć jak mówi Marian Kokoszka, przewodniczący Rady Miejskiej w Mielcu, wszyscy życzymy panu prezydentowi jak najlepiej, fakty są takie, że Daniel Kozdęba jest chory. 

"Dwie strony medalu" - Przygotowania do wyborów samorządowych.

W ramach naszego nowego cyklu, w którym głos oddajemy naszym ekspertom pytamy, jakiego prezydenta potrzebują mielczanie i czy w mieście już rozpoczęła się wstępna ruletka nazwisk? Komentują: Marcin Serafin, Leszek Midura i Mikołaj Skrzypiec. Dodatkowo Wiceprzewodniczący Rady Miasta Jakub Cena odpowiada na krytyczny komentarz Mikołaja Skrzypca, dotyczący miejskiego programu dotacji do wymiany źródeł ciepła. 

W ramach naszego sportowego cyklu "Popołudnie z..." 

Tym razem rozmawiamy z bramkarzem klubu SPR Stal Mielec Krzysztofem Lipką. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE