Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 44/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 44/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierujący fiatem bravo zjeżdża na przeciwległy pas ruchu i z ogromną siłą uderza w nadjeżdżającą ciężarówkę. Kierowca osobówki ginie na miejscu, a kierującego TIR-em strażacy wydostają z pojazdu dopiero po kilkudziesięciu minutach.

Pogrążające zeznania świadków
W ubiegły wtorek i środę przed Sądem Okręgowym w Tarnobrzegu miały miejsce dwie kolejne rozprawy w procesie o zabójstwo Agaty M. z Rzędzianowic. Zeznania złożyły między innymi matka i dwie kochanki oskarżonego.

 

Zakulisowe negocjacje
Od niedzielnych wyborów zależy nie tylko, kto zostanie prezydentem Mielca, ale również to, które ugrupowanie będzie rządziło w radzie miasta. Możliwości jest kilka.

 

Chcieli skoczyć z wiaduktu
Dwóch mężczyzn zamierzało skoczyć z mieleckiego wiaduktu, desperaci byli pijani. Policjanci ściągnęli ich siłą.

 

Pojedynek na słowa
W Mielcu na wyborczym placu boju pozostało dwóch kandydatów: Fryderyk Kapinos i Jacek Wiśniewski. Zanim wyborcy w drugiej turze zadecydują, komu ostatecznie powierzą rządy w naszym mieście, kandydaci mają okazję zmierzyć się na słowa w naszej przedwyborczej debacie. Zadaliśmy im te same pytania, istotne z punktu widzenia naszych czytelników. Ich odpowiedzi - mamy nadzieję - pomogą wyborcom w podjęciu decyzji.

 

Mieleckie początki niepodległości
Symboliczną datą odzyskania niepodległości przez Polskę jest oczywiście 11 listopada. Trzeba jednak pamiętać, że po 123 latach trzeba było tę Polskę na nowo odbudować, co wymagało ogromnego wysiłku.

 

Wyborcy zadają pytania, kandydaci odpowiadają
Czwartego listopada czeka nas druga tura wyborów samorządowych. Mieszkańcy gmin Borowa i Czermin ostatecznie zdecydują, kto zostanie wójtem. Zadaliśmy kandydatom pytania o ważne dla całej gminy sprawy. Poniżej prezentujemy ich odpowiedzi.

 

Zbigniew Boniek nagrodził nasze miasto
Miasto Mielec zostało wyróżnione podczas konferencji "Bezpieczny stadion", organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Docenione zostały działania na rzecz bezpieczeństwa i rozwój infrastruktury na Stadionie Miejskim. Nagrodę z rąk prezesa PZPN Zbigniewa Bońka odebrał pełniący funkcję prezydenta Mielca Fryderyk Kapinos.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE