Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 40/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 40/2019 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pytania, na które musieli odpowiadać kandydaci do Sejmu, to znakomity test przed wyborami. Dotyczyły one różnych spraw, bardzo istotnych z naszego lokalnego punktu widzenia. Który z kandydatów wypadł w tym sprawdzianie najlepiej? Kto poradził sobie z trudnymi kwestiami? Mamy nadzieję, że czytelnicy ocenią sami.

Brakuje pieniędzy na leczenie
Na oddziale chorób zakaźnych mieleckiego szpitala specjalistycznego zaczyna brakować pieniędzy na wykonywanie usług medycznych. Sprawa jest o tyle poważna, że w połowie października może dojść do wstrzymania przyjęć na oddział.

 

Nagroda dla Kazimierskiego
W Rzeszowie podczas uroczystej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego Edward Kazimierski - legendarny prezes Fabrycznego Klubu Sportowego STAL MIELEC z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla odebrał Odznakę Honorową - Zasłużony dla Województwa Podkarpackiego.

 

25 lat za zabójstwo
W miniony czwartek (26 września) Sąd Apelacyjny w Rzeszowie ogłosił prawomocny wyrok w sprawie zabójstwa w Mielcu, które miało miejsce dwa lata temu.

 

Mielecki Budżet Obywatelski
Kontrowersyjne głosowanie
W poniedziałek zakończyło się głosowanie w drugiej edycji Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego. O ile pierwsza edycja, która odbyła się trzy lata temu, przebiegła bez żadnych kontrowersji, to tym razem ich nie brakowało. A wszystko zaczęło się od niewinnego pikniku dla mieszkańców Smoczki.

 

Janek ma talent
W poprzednią sobotę oglądający telewizję mogli się mocno zdziwić, kiedy na ekranie zobaczyli występującego w popularnym show "Mam Talent" chłopaka z Tuszymy. Jan Szynal piosenką napisaną przez siebie powalił jury na kolana. Porozmawialiśmy z nim o muzyce, planach na przyszłość, inspiracjach...

 

Dwóch milionów nie ma w powiecie?
... Takie pytanie padło z ust radnego Stefana Rysaka podczas sesyjnej rozmowy na temat usuwania skutków majowej powodzi i planów naprawy uszkodzonych urządzeń hydrologicznych.

 

70 lat razem. Małżeństwo silne jak skała
Siedemdziesiąta rocznica ślubu nazywana jest kamienną. Pewnie dlatego, że takie małżeństwa są tak trwałe, tyle przeżyły, że są jak skała - niezmienne, solidne, nienaruszalne, prawie wieczne.

 

Piłka nożna
Anatomia upadku
Zaglądamy za kulisy zwolnienia Artura Skowronka. Jak było naprawdę z ofertą Wisły Płock? Kto miał go zastąpić w przypadku odejścia do Zagłębia Lubin. Kiedy na giełdzie nazwisk pojawił się trener Dariusz Marzec? Zapraszamy do lektury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE