Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 40/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 40/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pociągiem z Mielca do Dębicy pojedziemy już w grudniu 2020 roku. Rewitalizacja linii kolejowej L-25 to koszt prawie 250 mln złotych. Pociągi pasażerskie pojadą po nowych torach z prędkością 120 km/h, a w Mielcu powstanie nowy peron i podziemne przejście dla pasażerów.

Pechowa środa
W ubiegłym tygodniu, w środę, w przeciągu jednej godziny doszło w Mielcu do czterech kolizji. Oprócz kierowców samochodów osobowych w zdarzeniach wzięli udział pieszy i kierujący skuterem.

 

Śmiertelny upadek
W sobotnie popołudnie w domu jednorodzinnym w Szydłowcu zapaliła się sadza w kominie. Mężczyzna, próbując ją ugasić, spadł z dachu. Po przewiezieniu do szpitala zmarł.

 

Józef Smaczny niewinny
W miniony poniedziałek, 24 września, Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu uznał, że Józef Smaczny jest niewinny i nie zniesławił Marka Kamińskiego swoim publicznym wystąpieniem podczas sesji Rady Powiatu Mieleckiego.

 

100 kilometrów od wroga
Zagrożenie w postaci wirusa ASF budzi wśród hodowców trzody chlewnej w powiecie mieleckim duży niepokój. Ogniska choroby są już w województwie podkarpackim.

 

Mamy wykonawcę nowej hali sportowej w Mielcu
Wreszcie możemy przekazać informację, na którą czekaliśmy od prawie trzech lat. Wiemy, kto będzie głównym wykonawcą mieleckiej hali sportowej. Jej budowa powinna ruszyć w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

 

W królestwie kawy
Zalana wrzątkiem w szklance czy z wypasionego ekspresu podana w chińskiej porcelanie - jak kto lubi, tak pije. Bo w każdej postaci bywa magiczna, a jej aromat od wieków wzbudzał zachwyt. Nie darmo więc nazywana była czarnym złotem.

 

Ogromne zainteresowanie biegami w Mielcu
24. Ogólnopolskie Biegi Uliczne organizowane na mieleckim stadionie po raz kolejny udowodniły, że w naszym mieście i regionie bieganie jest bardzo popularne. Bez względu na wiek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE