Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 39/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 39/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest 1 w nocy. Nieoświetlona droga prowadząca w kierunku Radomyśla Wielkiego. Jeden moment, który zmienia bieg życia. Nieoczekiwanie skoda prowadzona przez kobietę najeżdża na leżącego na jezdni mężczyznę... 37-latka nie udało się uratować. Możliwe, że wcześniej został potrącony przez inny pojazd. Czy ktokolwiek widział, czy ktokolwiek coś wie...?

Nie ustąpił pierwszeństwa
W miniony czwartek w Woli Mieleckiej doszło do wypadku, w którym brały udział dwa samochody. Chwila nieuwagi albo pewność siebie i o wypadek nietrudno.

Oznaczona czy nie?
Przychodnia numer 4 nie przestaje budzić kontrowersji. Jedna z największych inwestycji powiatowych ostatnich lat miała służyć pacjentom, oferując najwyższy standard. Jak to jednak zwykle bywa, każda nowość ma swoich zwolenników i przeciwników. Jedni doskonale odnajdują się w nowym budynku, inni stoją, zagubieni, w drzwiach i nie wiedzą, w którą stronę pójść.

W Mielcu padł rekord
Takiej uroczystości w Mielcu nie było dawno. W ostatnią niedzielę, 22 września, Emilia i Stanisław Szlachetkowie świętowali 70. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego - co czyni ich absolutnymi rekordzistami w naszym mieście.

W grudniu nowy dyrektor pogotowia
Maria Napieracz straci stanowisko dyrektora w mieleckim pogotowiu. To pokłosie decyzji Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, który unieważnił procedurę konkursową, w wyniku której obecna dyrektor została wybrana.

Zapraszamy na debatę
Redakcja Tygodnika Regionalnego Korso i portalu Korso.pl organizuje debatę wyborczą kandydatów do parlamentu. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 26 września, o godz. 17 w auli uniwersyteckiej w budynku przy ul. Skłodowskiej 4 (szkoła podstawowa nr 7).

W krainie ciszy
29 września obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego. W tym dniu zwracać będziemy uwagę na problemy i potrzeby niesłyszących. Co zrobić, aby nie wykluczać ich z społeczeństwa, a wręcz przeciwnie, angażować do nauki czy pracy. Bo przecież życie w ciszy ma wiele barw.

Ruskie kradli! Wspomnienia świadka wojny
Naszego bohatera, pana Stanisława, można słuchać godzinami. Jego wspominki z czasów wojny nie mają końca. A sposób, w jaki opowiada, zachęca słuchacza do wtopienia się w fotel i wytężenia słuchu...

Ostatni mecz Skowronka
Ta informacja spadła jak grom z jasnego nieba. Dzień po wygranym meczu z GKS-em Bełchatów (1:0) Artur Skowronek został odwołany z funkcji pierwszego trenera PGE Stali Mielec. Jego miejsce zajął Dariusz Marzec.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE