Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 39/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 39/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Setki kierowców od kilkunastu dni stoi w ogromnych korkach w centrum miasta. Jak się okazuje, remont skrzyżowania przy kościele MBNP sparaliżował dojazd do centrum od strony osiedla Smoczka. Urzędnicy proszą o wyrozumiałość, tłumacząc, że taki remont jest potrzebny.

Kolejka do władzy
Bój toczy się nie tylko o władzę, ale też o diety w wysokości od 1200 do ponad 2000 złotych. Do Rady Miejskiej w Mielcu startuje 147 osób z 5 komitetów wyborczych, a do powiatu mieleckiego z czterech komitetów zgłoszonych jest w sumie 95 osób.

Libacja z niemowlakiem w parku
Mielecki park. Rodzice, z którymi był sześciomiesięczny chłopczyk, byli już bardzo pijani. Na szczęście ktoś w porę zareagował i wezwał policję.

Wywieźli moją ziemię
- Po wykonaniu gminnej kanalizacji moja żyzna ziemia została wywieziona z działki. Rowy zostały zakopane, a warstwa jałowej gliny została rozprowadzona po działce - twierdzi pan Józef.

Święto mieleckiej policji
W ubiegły piątek na placu Armii Krajowej w Mielcu zastępca komendanta głównego Policji Andrzej Szymczyk uroczyście przekazał sztandar komendantowi Policji w Mielcu Jackowi Juwie. Uroczystość wpisała się w 100-lecie obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości.

Takie cuda tylko w Padwi
Mieszkańcy Padwi Narodowej, którzy czują się oszukani przy scalaniu gruntów, ponownie gościli na sesji rady powiatu. Padły gorące słowa.

Nowy sezon orkiestry
Koncertem Inauguracyjnym z utworami Haydna, Moniuszki i Morricone w niedzielę, 30 września, w sali widowiskowej Domu Kultury SCK Mielecka Orkiestra Symfoniczna rozpocznie swój drugi sezon artystyczny.

Siatkówka
Marzenia się spełniają
Koniec czekania, czas na ligowe granie. Po długich kilku miesiącach nasze siatkarki wracają na parkiety, by rozegrać debiutancki sezon w pierwszej lidze siatkówki kobiet. Pierwszy mecz już w najbliższy weekend we Włocławku. W Mielcu siatkarki po raz pierwszy zaprezentują się tydzień później.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE