Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 38/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 38/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mielec jest świadkiem fali spektakularnych rezygnacji. Po tym, jak z kandydowania na urząd prezydenta Mielca zrezygnował Jan Myśliwiec, przyszła kolej na Piotra Wiecha. Kampania wyborcza jeszcze na dobre nie ruszyła, a dostarcza już wielu emocji.

Te gołębie są prawdziwą zmorą
Hodowla gołębi w sąsiedztwie pana Dariusza sprawiła, że spokojne życie jego rodziny zmieniło się w koszmar. - Wszędzie są ptasie odchody, na kostce brukowej, domach, praniu czy na nas samych. Właściciel nie powinien mieć pozwolenia na hodowanie ich w mieście między domami - mówi mieszkaniec Wojsławia.

Tajemnicza śmierć
W biegły wtorek w Skopaniu znalezione zostały zwłoki 21-letniego mężczyzny. Krążące w miejscowości plotki mówią o tym, że mężczyzna został brutalnie zamordowany. Prokuratura zaprzecza jednak tym informacjom.

Bliska obecność papieża
Bezpośredni świadek życia i świętości Jana Pawła II, arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, przywiózł do Mielca relikwię świętego i spotkał się z młodzieżą. Opowiedział o tym, jak się żyło w cieniu świętości papieża Polaka.

Wytną 244 drzewa
Mieleckie starostwo planuje szybką wycinkę prawie 250 drzew na terenie Mielca. Dlaczego? Są dwa powody. Jednym z nich jest przymus zwalczania kornika ostrozębnego, a drugim inwestycje sportowe przy II Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.

Do końca sam
Po objęciu przez dotychczasową wicestarostę powiatu mieleckiego Marię Napieracz funkcji dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Mielcu wakat w powiecie miał zostać szybko uzupełniony. Tak się jednak nie stanie.

Urodziny Melodii
Nieprzerwanie od ponad 80 lat na scenie. Mielecki Chór Męski "Melodia" świętuje swój okrągły jubileusz. Formacja jest jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych zespołów artystycznych w naszym mieście. W sobotę, 15 września, miała swoje 85 urodziny.

Bar Pod Gontami wywalczył Bieszczadzką Chochlę
Czytelnicy Korso wybrali najlepszy lokal gastronomiczny w Bieszczadach. Bieszczadzka Chochla trafiła do właścicieli "Baru Pod Gontami" w Bukowcu.

Piłka nożna
Piłkarze po przejściach trafili na Solskiego 1
Transfery we wrześniu to rzadkość. Okienko jest już zamknięte, więc można pozyskiwać tylko piłkarzy, którzy nie są związani z żadnym klubem, czyli inaczej mówiąc, bezrobotnych. Właśnie po takich graczy w ubiegłym tygodniu sięgnęła PGE Stal Mielec. Chociaż ostatnio im się nie wiodło, to ich CV może robić wrażenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE