Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 36/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 36/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedyna kobieta, która miała się ubiegać o urząd prezydenta Mielca, pomimo swojej obietnicy nie zarejestrowała swojego komitetu wyborczego. Beata Cetnar przestraszyła się ... pogróżek. Marzy jednak o zasiadaniu w radzie miejskiej. Do boju o to stanowisko ruszą za to nieustraszeni: Grzegorz Ziomek, Andrzej Skowron, Piotr Wiech, Jan Myśliwiec i Fryderyk Kapinos. Ale i tym kandydatom zastraszanie podobno nie jest obce.

Fałszerstwa mieleckich biznesmenów
Sześciu przedsiębiorców z naszego powiatu zostało zatrzymanych przez policję. Biznesmeni mieli fałszować faktury i tym samym obniżać podatek od towarów i usług. Grozi im do ośmiu lat pozbawienia wolności i kara grzywny.

Zwyrodnialcy ze szkoły
Otrzymaliśmy nagrany komórką dramatyczny filmik, na którym widać, jak kilku nastolatków najpierw dręczyło dziewczynę, a później ją dotkliwie pobiło. Oprawcy zadawali jej ciosy w głowę i kopali w twarz.

Kronospan odzierany z zielonego wizerunku
Mija 20 lat, od kiedy Kronospan (wcześniej Melnox) rozpoczął swoją działalność w Mielcu. Od tego czasu zmieniło się życie mieszkańców naszego powiatu. Wszystko za sprawą substancji, które wydostają się przez kilkadziesiąt emitorów z zakładu do środowiska.

Oferty znowu drogie
Miasto musi szukać pieniędzy na budowę hali

Ponad 136 milionów i prawie 139 milionów - na tyle opiewają oferty, które dotarły do mieleckiego MOSiR-u, organizatora przetargu na budowę nowej hali. Obie są zdecydowanie powyżej kwoty założonej w budżecie miasta.

Pojazdy z duszą
250 uczestników przyjechało do Mielca na Zlot Pojazdów Zabytkowych. Oprócz samochodów, można było zobaczyć motory, a nawet rowery. Widzowie nie zawiedli.

 

Mielec świętuje
Tradycyjnie ostatni weekend lata to czas święta naszego miasta. W tym roku dla mielczan i nie tylko zagrały formacje: ORGANEK, TABU, LANBERRY i BEDNAREK. Za nami Dni Mielca 2018.

 

Obwodnica jednak przez Trzcianę
Ostatecznie przez Trzcianę zostanie przeprowadzona tzw. północna obwodnica Mielca. "Droga Pańska" zostanie ocalona. Nie będzie żadnych wyburzeń.

 

Jak Janusz Białek pokonał Jose Mourinho
Chociaż dziś nie chce się w to wierzyć, to taka historia naprawdę miała miejsce. Legendarny mielecki trener, Janusz Białek, spotkał na swojej drodze jednego z najlepszych szkoleniowców świata, Jose Mourinho, i go pokonał. Do dziś jest jedynym polskim trenerem, który dał radę wygrać ze słynnym Portugalczykiem.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE