Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 30/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 30/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sto złotych - tyle wystarczy zapłacić, by nie stać w kolejce do rejestracji samochodu. Ktoś znalazł sposób na to, by oszczędzić mielczanom czuwania przed drzwiami starostwa od świtu.

Policjanci zapobiegli samobójstwu
Mieleccy policjanci uratowali 51-letniego mieszkańca gminy Radomyśl Wielki. Mężczyzna chciał skoczyć z wiaduktu. W ostatniej chwili został złapany za ubranie i wciągnięty na chodnik.

 

Ktoś zabił jego pszczoły
12 uli należących do mieleckiego pszczelarza zostało zniszczonych. Mężczyzna podejrzewa, że sprawcą nie jest przypadkowy chuligan, a osoba doskonale znająca się na pszczelarstwie.

 

Pozwólcie mi wyjść
Jeżdżący na wózku inwalidzkim mielczanin od kilku miesięcy jest uwięziony w swoim mieszkaniu w bloku przy ulicy Kochanowskiego. Przez trwający na ulicy remont nie może wyjechać na zewnątrz, bo chodnik przed budynkiem cały czas jest rozkopany.

 

SOR nie do końca czynny
W ubiegłym tygodniu mieleckie media obiegła wiadomość, że szpitalny oddział ratunkowy mieleckiego szpitala wznawia działalność 17 lipca, ale tylko w "zakresie procedur ratujących życie". Oznacza to w praktyce, że SOR jest otwarty, ale w sumie nic się nie zmieniło.

 

Wzajemne oskarżenia
Pielęgniarki ze szpitala w Mielcu złożyły w prokuraturze doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Wcześniej takie zawiadomienie złożył dyrektor szpitala Leszek Kwaśniewski. Obie strony oskarżają się wzajemnie.

 

Radomyskie święto wędliniarzy
Ostatni weekend należał do producentów wędlin. Wielu amatorów kiełbas wybrało się na słynny Podkarpacki Dzień Wędliniarza. Wszyscy chcieli zobaczyć wieżę z kiełbasy - wyzwanie, które miało zakończyć się rekordem Guinnessa. Niestety, do pobicia rekordu zabrakło kilkudziesięciu centymetrów.

 

Gazeta Lotnicza - specjalnie na pokazy! - Przed nami święto lotnictwa!
Wszyscy mieszkańcy Mielca zgodzą się, że to miasto nie byłoby tym samym miastem, gdyby nie fabryka samolotów. Państwowe Zakłady Lotnicze powstały w 1937 roku i całkowicie zmieniły losy Mielca.

 

Garbarnia Kraków - Stal Mielec
O takim początku sezonu marzyli kibice. Stal Mielec w swoim pierwszym meczu w nowym sezonie bez żadnych problemów pokonała Garbarnię Kraków.

 

Termin otwarcia ofert przesunięty
31 lipca ma nastąpić otwarcie ofert od firm, które są zainteresowane budową nowej hali sportowej w Mielcu. Pierwotnie oferty miały być otwarte 20 lipca. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił dać jednak oferentom jeszcze trochę czasu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE