Reklama

Tygodnik Regionalny KORSO nr 21/2022

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny KORSO nr 21/2022 - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika KORSO. W tym tygodniu dużo piszemy o nadchodzącym weekendzie, ponieważ w powiecie szykuję się dużo imprez. Podejmujemy też tematy szpitalne. Mielecka placówka otrzymała miliony złotych na zakup nowego sprzętu. Porozmawialiśmy także z mieleckim rzeźbiarzem. Co jeszcze w KORSO? Zobacz!

Miliony złotych na zdrowie

Pacjenci z Mielca i okolic mogą cieszyć się coraz lepszym sprzętem. W ostatnim czasie do mieleckiego szpitala na zakup wyposażenia niezbędnego do ratowania życia i zdrowia ludzkiego trafiło miliony złotych. A 18 maja ruszyły pierwsze przyjęcia pacjentów do nowej poradni onkologicznej. Konsultacje są udzielane przez doświadczonego specjalistę radioterapii onkologicznej.

Strażackie święto i pożegnanie sztandaru

Przed budynkiem jednostki nr 2 na terenie specjalnej strefy ekonomicznej świętowali funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Po raz ostatni zaprezentował się także sztandar Rejonowej Komendy PSP.

Zmiany na komisariatach 

Nadkom. Paweł Leś został powołany na stanowisko I zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu. Zmiany również na pozycji komendanta komisariatu w Tuszowie Narodowym.

Mielecka kultura doceniona 

Po dwuletniej pandemicznej przerwie, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wręczyła odznaczenia państwowe zasłużonym mieszkańcom Podkarpacia.  Wśród odznaczonych byli trzej przedstawiciele Mielca i ziemi mieleckiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy