Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 15/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 15/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy rodzic do końca wierzył, że w poniedziałek rano (8 kwietnia), jak zawsze po weekendzie, ze spokojem odprowadzi swoje pociechy do szkoły czy przedszkola. Niestety, niedzielne rozmowy pomiędzy rządem a ZNP nie przyniosły porozumienia. Trwa strajk.

Śmierć rowerzysty na drodze
7 kwietnia (niedziela) w miejscowości Pławo (gm. Borowa) około godz. 20 doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku odniesionych obrażeń rowerzysta poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

 

Szykuje się blokada
Trzy dni i dwie noce. Tyle czasu deklarują spędzić w okolicach zakładu Kronospan protestujący mieszkańcy Mielca i okolic. Akcja jest dość nietypowa i przybierze formę pewnego rodzaju performance`u.

 

LGBT dzieli radę
Ostatnia sesja rady powiatu (2 kwietnia) przyniosła sporo emocji wśród zgromadzonych samorządowców. Poszło o zgłoszony przez radnego Kacpra Głaza projekt stanowiska w sprawie ideologii LGBT.

 

Wkrótce budowa hali
W marcu do Starostwa Powiatowego w Mielcu trafił wniosek o wydanie zamiennego pozwolenia na budowę wraz z projektem budowlanym zamiennym według wymagań Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania inwestycyjnego pod nazwą "Zaprojektowanie i budowa hali sportowej na terenie MOSiR w Mielcu przy ulicy Solskiego".

 

Nowy dyrektor w mieleckim szpitalu
Misja ratowania szpitala
Specjalistyczny Szpital w Mielcu ma już nowego dyrektora. W ubiegłym tygodniu we wtorek (2 kwietnia) starosta mielecki zdradził mediom jego nazwisko. Został nim Józef Więcław, wieloletni dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Przeworsku. Przez jednych chwalonych, przez innych już krytykowany.

 

Mielczanka walczy o koronę w Londynie!
Wybory miss, czyli najpiękniejszych kobiet, mają bardzo długą tradycję. Wszystko zaczęło się setki lat temu, kiedy podczas ludowych świąt wybierano najładniejszą dziewczynę, która pełniła jakąś funkcję. Teraz konkursy piękności to ogromne przedsięwzięcia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE