Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 13/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 13/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Numerze: Ponad 33 tysiące złotych szkolnej odprawy otrzymał Jan Myśliwiec, prezes MZBM-u, były wiceprezydent Mielca. Pełniąc tę drugą funkcję, równocześnie zatrudniony był w szkolnej świetlicy, nie przepracował tam jednak ani jednego dnia. Mielczanie pytają, za co dostał pieniądze?

Wybuch butli z gazem
23 marca w godzinach popołudniowych w miejscowości Breń Osuchowski doszło do wybuchu butli z gazem w budynku mieszkalnym.

 

Majątki wójtów i burmistrzów
Jak duże mają domy i mieszkania, kto zajmuje się gospodarstwem rolnym i jakimi samochodami jeżdżą - czyli prezentujemy majątki włodarzy naszych gmin.

 

Będzie remont Przemysłowej
Do końca lipca bieżącego roku ma zostać zrealizowany pierwszy etap przebudowy ulicy Przemysłowej w Mielcu.

 

Spełnia się czarny scenariusz
Mielecki szpital przynosi ponad półtora miliona złotych straty miesięcznie! Trudnej sytuacji ekonomicznej szpitala poświęcone było wtorkowe (19 marca) spotkanie z dziennikarzami.

 

Dofinansowanie sterylizacji
W czwartek, 21 marca, odbyła się V sesja rady gminy. Wszyscy właściciele czworonogów mogą być zainteresowani podjętymi decyzjami.

 

Ekstremalna Droga Krzyżowa
Z roku na rok setki osób decyduje się na nocną i samotną drogę krzyżową. W Mielcu wydarzenie organizuje grupa kilku osób i księża z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. W tym roku na samotną drogę pątnicy wyruszą 5 kwietnia.

 

Piłka ręczna
Miesiąc Kowalika
Niewiele ponad miesiąc - tyle czasu wystarczyło, by SPR Stal Mielec wskoczyła na wyższy poziom. Pracy oczywiście jest jeszcze bardzo dużo, ale nie da się ukryć, że klub pod wodzą prezesa Romana Kowalika idzie w zupełnie nowym, lepszym kierunku. Kierunku, na który kibice i całe środowisko sportowe w Mielcu bardzo liczy.

 

Szermierka
Na największym turnieju świata
To był bardzo pracowity tydzień dla mieleckich szermierzy. Najważniejsze jednak, że zakończył się licznymi sukcesami.

 

Piłka nożna
70 lat jak jeden dzień
To już 70 lat, od kiedy kibice mogą emocjonować się meczami piłkarskimi na poziomie 1. ligi. Dokładnie 20 marca 1949 roku została rozegrana inauguracyjna kolejka na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej. To doskonała okazja do tego, aby podziękować wszystkim, którzy uczestniczą w życiu 1. ligi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE