Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 13/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 13/2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko 10 dni zostało do kolejnej dużej akcji protestacyjnej o nazwie "Blokada", przeciwko działalności firmy Kronospan w Mielcu. Trwają zakrojone na szeroką skalę działania informacyjne o proteście. Jedni wieszają na mieście plakaty i banery, a inni pod osłoną nocy niszczą je i zrywają. Wojna trwa.

Śmierć kobiety w budynku biurowym
28 marca (czwartek) w budynku biurowym na mieleckiej starówce zmarła kobieta. Ratownikom nie udało się przywrócić czynności życiowych.

 

Wściekli na MZBM
Choć prezes spółki, Jan Myśliwiec, został zawieszony w obowiązkach i w stanie tym pozostanie przez najbliższe miesiące, to życie toczy się przecież dalej i mieszkańcy bloków należących do Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych mają swoje problemy i pytania, na które chcieliby usłyszeć odpowiedzi.

 

Mielec a deklaracja LGBT+
Po tym, jak prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+, różne samorządy miejskie uchwalają swoje stanowiska w tej sprawie. Głównie są to deklaracje, że dany samorząd nie chce w swojej gminie przyjęcia tego dokumentu. Jak będzie w Mielcu? Mielecki bloger Andrzej Talarek apeluje do mieleckich radnych, aby stanowczo sprzeciwili się deklaracji LGBT+.

 

Kolizja drogowa z udziałem saren
Do nieszczęśliwego zderzenia doszło 30 marca w miejscowości Borki Nizińskie. Na jezdnię, prosto pod koła samochodu, wbiegło stado saren. Jedno zwierzę nie przeżyło.

 

Grzegorz Braun w Mielcu
Lider Konfederacji Grzegorz Braun potwierdził, że będzie liderem podkarpackiej listy w najbliższych wyborach do europarlamentu.

 

Sprawdzamy majątki prezesów Spółek Miejskich i Zakładów Samorządowych w Mielcu i Powiecie Mieleckim. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE