Reklama

Tygodnik Regionalny Korso nr 11/2019

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso nr 11/2019  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mija dopiero trzeci tydzień pracy Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Mielcu w nowym, zmienionym układzie linii i z nowym rozkładem jazdy, a już zdobyła ona niechlubne recenzje. Tylko nielicznym zmiany się podobają, większość zdecydowanie je krytykuje. Czy głosy mieszkańców zostaną wysłuchane?

Domy, działki i dolary, czyli majątki radnych miejskich
Jak wyglądają dochody i majątki osób, które decydują o najważniejszych sprawach w Mielcu?

 

Tragiczny tydzień
Cieplejsza aura sprawiła, że rowerzyści wyjechali na ulice. Niestety, nie wszyscy stosują się do zasad ruchu drogowego. Przez to doszło do tragicznych zdarzeń.

 

Potężna wichura przeszła nad powiatem
W nocy z niedzieli na poniedziałek (10/11.03) nad powiatem mieleckim przeszła potężna wichura. Strażacy odnotowali ponad 30 zgłoszeń.

 

Taniej to już było
Nie tylko w Mielcu i w mieleckim powiecie rosną stawki za zagospodarowanie odpadów komunalnych. Problem dotyka całą Polska, co widać na przykładzie pobliskich miast na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.

 

Tysiak na rękę albo strajk
W tym tygodniu rozstrzygnie się, czy dojdzie do strajku nauczycieli. Prawie w całym powiecie mieleckim w placówkach oświatowych od poniedziałku trwa referendum na ten temat. Społeczność w sprawie żądań nauczycieli i planowanego strajku jest podzielona.

 

"Panu już dziękujemy"
Przepychanki słowne i wzajemne oskarżenia – tak w skrócie można scharakteryzować to, co działo się na sesji rady powiatu poświęconej tragicznej sytuacji mieleckiego szpitala. Radni wykorzystali każdą okazję, aby uderzyć w rywali politycznych. Zamiast konstruktywnej dyskusji, niektórymi słowami dolewali tylko oliwy do ognia.

 

Życie na pełnej prędkości
Mariusz Zieliński, Ryszard Chlebowski i Marek Kopeć to zawodnicy Automobilklubu Mieleckiego. Z naszymi czytelnikami dzielą się opowieścią o swojej niezwykłej pasji i sukcesach.

 

Piłka nożna
Koniec wspaniałej serii
Od 1 września aż do ostatniego piątku PGE Stal Mielec pozostawała w lidze bez porażki. Tą wspaniałą serię przerwał Łódzki Klub Sportowy, który ograł nasz zespół 1:0. O wyniku spotkania zadecydował rzut karny podyktowany po faulu Josipa Soljicia.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE