Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 32/2017

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 32/2017 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego Korso. Tym razem szeroko opisujemy okoliczności zaginięcia pani Augusty z Mielca. Niestety w niedzielę, w ósmym dniu poszukiwań, przypadkowa osoba znalazła jej ciało na polanie w lesie.

Piszemy także o tragicznym wypadku szybowca. Pilot szybowca mocno poturbowany obecnie przebywa w szpitalu. Piszemy także o wypadku w którym zginał motorowerzysta, który zderzył się w kombajnem. Piszemy także o akcji pomocy dla chorej Nadii. Kilkadziesiąt osób o wielkim sercu przyszło w sobotę postrzelać na strzelnicę LOK w Mielcu. Cel był szczytny, pomóc chorej dziewczynce w zebraniu pieniędzy na drogi sprzęt medyczny oraz rehabilitację. W dziale publicystycznym rozmawiamy z wiceprzewodniczącym rady powiatu mieleckiego Markiem Kamińskim. Radny w swoim wywiadzie, wypowiedział się m. in. na temat inicjatywy referendalnej. "Argumenty, które mają być rzekomo podstawą referendum, to tak zwane "fake news", które obecnie sś bardzo popularne w polityce na całym świecie. Proszę mieć na uwadze, że minimalny koszt organizacji referendum to około 350 tysięcy złotych, a pokrywać go będzie starostwo - mówi Kamiński. W dziale sportowym rozmawiamy z barwną postacią pierwszoligowej drużyny FKS Stal Mielec Edgarem Bernhardtem.

Odsłaniamy już kolejną edycję projektu "Metamorfozy z Korso". Dagmara ma 33 lata, kochającego męża i troje dzieci. Dobór odpowiednich ubrań sprawia jej ogromny problem, dlatego postanowiła zaufać naszym ekspertem. Sprawdźcie efekty naszej metamorfozy!  

Co jeszcze?

- Dwa auta w rowie

- Wyjeżdżasz? Zostaw mieszkanie pod opieką!

- Kasa na razie wstrzymana

- Badania w mobilnym rezonansie

- Wywiad z Markiem Kamińskim

- Cykl "Młode Wilki" Dawid Uzar

- Trzy pytania do sołtysa Chorzelowa

- Myśliwy wydał książkę

- Przygody w Australii i Oceanii

- Z wyspy dla bogaczy przyjechali pod Mielec

- Metamorfozy z Korso: Dagmara

- Rycerze królowali w Złotnikach

- Bardzo ciekawe wakacje z kulturą w SDK 

- Ruszyły przygotowania siatkarek "Szóstki"

- Piłkarskie nadzieje zwyciężyły w Danii

- Popołudnie z Edgarem Bernhardtem

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE