Reklama

Tygodnik Regionalny Korso 04/2018

Opublikowano:
Autor:

Tygodnik Regionalny Korso 04/2018 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Regionalnego KORSO. Mieszkańcy Mielca stracili cierpliwość. Przestają wierzyć w zapewnienia kierownictwa koncernu Kronospan, że modernizacja zakładu przebiega zgodnie z harmonogramem. Chcą zorganizować oficjalny protest i wyrazić swój sprzeciw przeciwko opóźniającemu się procesowi modernizacji Kronospanu.

Historia na fotografii

Odnalazł się album ze zdjęciami mieszkańców mieleckiego osiedla Rzochów z czasów drugiej wojny światowej. Od 1960 roku przechowywał go Wincenty Zuch, syn zapomnianego artysty i fotografa z Rzochowa.

Zielona wyspa

Czy Mielec to dobre miejsce na założenie firmy? Jaki biznes ma szansę odnieść sukces, a jaką branżą nie warto zaprzątać sobie głowy, planując własną działalność gospodarczą? Postanowiliśmy się temu przyjrzeć.

Nowy most

Mieszkańcy Sarnowa mogą już korzystać z nowego mostu. Nowy obiekt jest bezpieczniejszy, bardziej komfortowy i nowocześniejszy od starej przeprawy nad rzeką Babulówką.

Tragedia na drodze

W ubiegły czwartek o godzinie 17.30 na ulicy Rzochowskiej w Mielcu opel astra kierowany przez 23-letniego mielczanina zjechał na przeciwległy pas ruchu i z ogromną siłą uderzył w samochód ciężarowy marki Man. Kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu.

Piotra wciąż nie ma

Od zaginięcia Piotra Kijanki minęły już dwa tygodnia. Mimo intensywnych poszukiwań i wciąż nowych tropów, mężczyzny do tej pory nie udało się odnaleźć. Pochodzący z Mielca 34-latek niemal zapadł się pod ziemię. Ale nadzieja wciąż jest.

Rejestracyjny problem
Przepisy mówią jasno o obowiązku rejestracji pojazdu do 30 dni od chwili jego kupna, co wydaje się nie dotyczyć Mielca, w którym aby to zrobić, trzeba czekać nawet do marca. Problem dotyczy mieszkańców całego powiatu, którzy powoli tracą cierpliwość...

 

JEDYNKA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE