Reklama

Trwa kontrola WIOŚ w Kronospanie [wyniki kontroli niebawem]

Opublikowano:
Autor:

Trwa kontrola WIOŚ w Kronospanie [wyniki kontroli niebawem] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest reakcja Urzędu Miejskiego w Mielcu na ostatnie zadymienie osiedla Mościska. Na terenie Zakładu Kronospan w Mielcu pracują kontrolerzy Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Środowiska.

Mieszkańcy miasta przez ostatnie dni zgłaszali duży problem z jakością powietrza. Problem dotyczył szczególnie osiedla Mościska, które sąsiaduje z zakładem Kronospan. Osiedle rzeczywiście było  zadymione, a czujnik jakości powietrza Airly wykazywał przekroczenia norm pyłów. Wojewódzkie służby WIOŚ realizują kontrolę na prośbę Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Jak powiadomił nas rzecznik prasowy WIOŚ w Rzeszowie, wyniki kontroli będą znane zaraz po zakończeniu czynności kontrolnych. Opublikujemy je na łamach Korso. 

Informacja WIOŚ:

- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie informuje, że w dniu 26.01.2018 r. inspektorzy WIOŚ w Rzeszowie, Delegatury w Tarnobrzegu rozpoczęli kontrolę w Kronospan Mielec Sp. z o.o. w Mielcu. Kontrolę rozpoczęto bez wcześniejszego zawiadomienia przedsiębiorcy o zamiarze wszczęcia kontroli. Wyniki kontroli będą znane po jej zakończeniu - informuje K. Piskur, rzecznik prasowy WIOŚ w Rzeszowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE