Reklama

To już pewne. Latem odbędzie się druga edycja Festiwalu młodych "Youthest"

Opublikowano:
Autor:

To już pewne. Latem odbędzie się druga edycja Festiwalu młodych "Youthest"  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 21 lipca oficjalnie zaplanowana została już kolejna odsłona organizowanego przez Fundację Klub Młodych Liderów, Youthest’u, imprezy łączącej w sobie festiwale baniek mydlanych, kolorów, ognia oraz w tym roku po raz pierwszy, fajerwerków.

W tym roku Klub Młodych Liderów nie szczędzi niespodzianek. Planowane jest wiele atrakcji, których nie doświadczyliśmy w zeszłym roku, m.in. profesjonalny pokaz sztucznych ogni, mający spektakularnie zakończyć imprezę.

Pierwsza edycja festiwalu była dla KML-u strzałem w dziesiątkę. Tysiące mielczan tłumnie zgromadziło się na Bulwarach. „Chcemy po raz kolejny wspólnie pokolorować Mielec! Połączenie trzech, a nawet czterech festiwali w jeden - jest unikatowe w skali całej Polski. Z pewnością Youthest będzie najbardziej kolorową i efektowną imprezą tego lata.”- mówi Izabela Szumełda – koordynatorka festiwalu.

Zabawę, tak jak w zeszłym roku, rozpocznie Festiwal Baniek Mydlanych, które wypuszczane będą przez najmłodszych uczestników wydarzenia w jednym momencie. Rozdanych za darmo zostanie ich około 800 pakietów. Następną, najbardziej wyczekiwaną przez młodzież częścią Youthest’u będzie Festiwal Kolorów, w trakcie którego przy muzyce serwowanej przez jednego z najlepszych  DJ w Polsce, na sygnał organizatorów w powietrze zostaną wyrzucone kolorowe pyłki Holi, co w połączeniu z tańcem oraz masą zabawy tworzyć będzie jak ostatnim razem niesamowity efekt. Po zapadnięciu zmroku rozpoczęty zostanie Festiwal Ognia, który był finałem ostatniej edycji wydarzenia. Uczestnicy podziwiać mogli wyczyny ogniowych sztukmistrzów, którzy za pomocą jednego z żywiołów stworzyli niecodzienną sztukę. Zakończeniem imprezy będzie przygotowany przez profesjonalną ekipę pirotechniczną, Festiwal Sztucznych Ogni, który w honorowy sposób uwieńczy imprezę.

Klub Młodych Liderów nie zapomniał również o zapewnieniu rozrywki dla najmłodszych. Na Bulwarach rozłożone zostaną liczne dmuchane zjeżdżalnie, a o dobrą zabawę dbać będzie około 20 animatorów. Do ich zadań należeć będzie między innymi malowanie twarzy, skręcanie balonów, tworzenie ogromnych baniek mydlanych, rozdawanie gratisów, organizowanie konkursów dla dzieci i rodzin. 
Uczestnicy festiwalu będą mogli odpocząć na leżakach, w strefie chillout’u i foodtruck’ów, która znajdzie się na terenie imprezy. 

 
„Każdy nowy pomysł, każde ulepszenie, każda atrakcja – generuje koszty, na które musimy zebrać środki. Chcemy by YOUTHEST był darmowy i dostępny dla każdego bez względu na zasobność portfela, gdyż każdy zasługuje na pozytywną dawkę emocji i radość. Całość projektu chcemy więc sfinansować z pomocą partnerów, których obecnie poszukujemy.” – mówi Sebastian Peret, prezes Fundacji KML.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE