Reklama

Tlenoterapia to teraz podstawa w leczeniu COVID-19. Wiemy ile tlenu zużywa się na dobę w szpitalu w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Tlenoterapia to teraz podstawa w leczeniu COVID-19. Wiemy ile tlenu zużywa się na dobę w szpitalu w Mielcu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tlenoterapia to teraz podstawa w leczeniu COVID-19. Wszystkie szpitale zaopatrują się w dodatkowe zapasy tlenu medycznego, który jest niezbędny szczególnie w leczeniu pacjentów, którzy mają kłopoty z oddychaniem. Jak się okazuje obecnie szpital specjalistyczny w Mielcu dysponuje zapasem około 8 ton tlenu medycznego. Ostatni udało się zamontować dodatkowy silos z tlenem na terenie szpitala.

Jak informuje dyrektor szpitala specjalistycznego w Mielcu - obecnie w mieleckiej lecznicy w ciągu dobry zużywa się około 2 ton tlenu medycznego. Całe zapasy tlenu w silosach starcza na mniej więcej dwa dni. To pokazuje, z jak dużą skalą problemu w leczeniu pacjentów covidowych mamy obecnie do czynienia. 

Podobnie szybko zużywa tlen stacja pogotowia ratunkowego w Mielcu. Ostatnio z apelem o przekazanie tlenu zwrócił się dyrektor placówki. Tutaj odpowiedziało wiele gmin z powiatu mieleckiego, które przekazały swoje zapasy. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE