Reklama

Teatr małego aktora

Opublikowano:
Autor:

Teatr małego aktora - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rusza rekrutacja do Teatru małego aktora. Wszystkich zainteresowanych i lubiących grę aktorską zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

"Teatr małego aktora" to cykl zaprojektowanych działań, związanych ze zwiększeniem zainteresowania teatrem. Głównym celem projektu jest pokonywanie nieśmiałości u dzieci, zwiększenie zainteresowania tematyką teatru, przełamywanie własnych słabości poprzez wystąpienia teatralne, zachęcenie rodziców i dzieci do rozwijania talentów.

Celem nadrzędnym jest pobudzenie dzieci do działania w formie aktywnej, kreatywnej i kulturowej oraz odciągnięcie ich od biernego spędzania czasu wolnego przed komputerem, tabletem i telefonem.

Aktualnie rozpoczęła się rekrutacja w projekcie "Teatr małego aktora". Zapraszamy do otwartej grupy teatralnej w ramach projektu Bardzo Młodej Kultury wygranego w ramach konkursu Centrum Kulturalnego w Przemyślu.


Warsztaty teatralne w Fundacji EDU będą się odbywać w soboty w godzinach 10-13 począwszy od 7 września.
W ramach projektu odbędzie wiele ciekawych spotkań, wyjazd do Teatru Maska, warsztaty lalkarskie, warsztaty emisji głosu i teatralne.
Projekt zakończymy przedstawieniem teatralnym w wykonaniu dzieci. Uczestnicy projektu wcielą się w aktorów, scenografów i reżyserów. To pierwsze kroki do obcowania ze światem prawdziwego teatru.


Zapraszamy do zapisów mailowych. Wystarczy wysłać wiadomość o chęci udziału w projekcie na adres: fundacja.edu@op.pl, a my odeślemy formularz zgłoszeniowy. Wówczas proszę o wypełnienie go, podpisanie i odesłanie na maila (lub wrzucenie do skrzynki EDU w naszej siedzibie). 
O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc jest ograniczona!!!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE