Reklama

Takie cyrki w Mielcu

Opublikowano:
Autor:

Takie cyrki w Mielcu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tylko do jutra do godziny 14 można ponownie głosować w sprawie przyjazdów do Mielca cyrkowców, którzy w swojej ofercie mają pokazy tresury zwierząt. Pierwsza ankieta okazała się fiaskiem.

Równo miesiąc temu Urząd Miasta spytał mieszkańców, czy uważają, że Mielec powinien zezwolić cyrkowi na pokazy tresury zwierząt? Wyników ankiety nie poznaliśmy i nie poznamy, ponieważ okazało się, że wówczas dopuszczała ona wielokrotne oddawanie głosu przez te same osoby. - Aby uwiarygodnić wyniki ankiety, postanowiliśmy ją ponowić. Nowa ankieta wymaga zalogowania się w serwisie Google, a następnie oddanie głosu - informuje magistrat.

Głosować można tylko do 24 czerwca, tylko do godziny 14.
Należy wejść TU, zalogować się - pod warunkiem, że posiadasz konto na Google i odpowiedzieć ponownie na pytanie: Czy uważacie Państwo, że miasto Mielec powinno zezwolić cyrkowi na pokazy tresury zwierząt? Do wyboru masz trzy odpowiedzi: tak, nie, nie mam zdania.

Ankieta ma na celu zapoznanie się z opinią mieszkańców Mielca, czy są zainteresowani uczestnictwem w pokazach cyrków, które oferują szeroki repertuar programowy, w tym prezentację tresury zwierząt.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE