Reklama

Szykują się ważne inwestycje oświatowe w gminie Czermin [WIZUALIZACJE]

Opublikowano: pt, 22 kwi 2022 17:52
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Czermin ogłosiła zamówienie na termomodernizację, wymianę źródła ciepła i rozbudowę infrastruktury oświatowej. Zadanie to jest współfinansowane z pieniędzy Rządowego Funduszu Polski Ład. Samorząd otrzymał dofinansowanie w kwocie 7 650 000 zł.

Jakie inwestycje zostaną przeprowadzone w Czerminie?

1.  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czerminie: nadbudowa istniejącego budynku szkoły o kondygnację użytkową (oddziały przedszkolne) wraz z niezbędnym zapleczem, wykonanie schodów oraz windy zewnętrznej obsługującej kondygnacje nadziemne; zmiana sposobu użytkowania (istniejące dwa oddziały przedszkolne na dwa oddziały żłobkowe) wraz z niezbędnymi, wymaganymi modyfikacjami – m.in. zwiększona zostanie ilość sanitariatów dla dzieci.

2.  Przyszkolne boisko w Czerminie – budowa wielofunkcyjnego boiska przyszkolnego wraz z bieżnią, piaskownicą do skoku w dal, piłkochwytami, ogrodzeniem i trybunami. Przewidziana jest także budowa chodników, parkingu oraz kanalizacji deszczowej do odwodnienia dróg, miejsc postojowych oraz innych terenów o ulepszonej nawierzchni (boisko, bieżnia).

3.  Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Trzcianie.

SP w Trzcianie

4.  Przebudowa budynku Szkoły Podstawowej w Trzcianie wraz z budową wewnętrznej instalacji gazowej, polegającą na wydzieleniu pomieszczenia kotłowni gazowej z istniejącego pomieszczenia kotłowni węglowej oraz wymianie sieci centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy