Reklama

Sygnalizacje w centrum Mielca powinny już działać [INTERWENCJA]

Opublikowano:
Autor:

Sygnalizacje w centrum Mielca powinny już działać [INTERWENCJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku miesięcy szwankowały sygnalizacje świetlne znajdujące się przy ulicy Biernackiego, Chopina, Niepodległości i Solskiego w Mielcu. Jak przekonuje nas dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu, usterka została naprawiona, więc światła powinny już działać.

Od czasu trwania remontu ulicy Kwiatkowskiego, co kilka dni na dłuższą chwilę wyłączały się sygnalizacje świetlne znajdujące się przy ulicy Niepodległości, Biernackiego, Chopina i Solskiego. Remont się zakończył, szwankująca sygnalizacja pozostała. - W ubiegłą środę stałem na pasach 15 minut, bo żaden samochód nie chciał się zatrzymać, żeby mnie przepuścić. Było przed godziną 15, gdy światła przestały działać - mówi pan Jan z Mielca.

O problem z notorycznie wyłączającymi się sygnalizacjami zapytaliśmy dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Mielcu. - Mieliśmy problem z zasilaniem. Przez dwa tygodnie badaliśmy przyczynę tego stanu. Ustalaliśmy, czy jest ona po stronie dostawcy energii czy urządzenia. W ubiegły piątek założyliśmy dodatkowy stabilizator napięcia, więc sytuacja nie powinna się już powtarzać - mówi nam Jacek Krzyżewski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE